Raimonds Krollis: "Paldies treneriem un klubam par uzticību un doto iespēju!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.03.19.

Debiju otrajā 2019. gada Optibet Virslīgas čempionāta spēlē pret Riga FC piedzīvojis 17 gadus vecais Raimonds Krollis.

Līdz šim Virslīgas čempionāta Meistarkomandas rindās debiju piedzīvojuši septiņi mūsu akadēmijas jaunie spēlētāji: Renārs Varslavāns, Rihards Ozoliņš, Emīls Birka un Matīss Zēģele, Jēkabs Lagūns, Normunds Uldriķis un Iļja Korotkovs.

Aizvadītajā spēlē pret Riga FC pirmo spēli FK Metta rindās aizvadījis arī astotais FS Metta audzēknis – 2001. gadā dzimušais Raimonds Krollis devās laukumā uz maiņu un laukumā pavadīja spēles noslēdzošās 12 minūtes.

Raimonds ir FS Metta audzēknis, kurš akadēmijas sistēmā jau ir kopš pašiem pirmssākumiem. 17 gadus vecais futbolists aizvadītajā sezonā bija FK Metta-2 uzbrukuma līderis, izceļoties ar 8 vārtu guvumiem un 8 rezultatīvām piespēlēm, palīdzot komandai izcīnīt 3. vietu čempionātā.

Krollis pagājušajā gadā pārstāvēja arī Latvijas U-18 izlasi, bet šobrīd pārstāv Latvijas U-19 izlasi.

Sajūtas labas, patīkamas, ir gandarījums, ka ir attaisnojies iepriekš paveiktais darbs! Paldies treneriem un klubam par uzticību un doto iespēju! Uztraukums īsti nebija, biju sevi labi sagatavojis, biju pārliecināts par savām darbībām. Virslīgā uzreiz bija jūtams daudz lielāks ātrums, fiziski spēcīgāki pretinieki. Šobrīd, protams, ir jācīnās par vietu komandas sākumsastāvā, kā arī jāturpina sevi fiziski, tehniski, taktiski attīstīt!Raimonds KrollisFK Metta uzbrucējs

Raimonds Krollis debijas spēlē cīņā ar Latvijas izlases aizsargu Antoniju Černomordiju. (Foto: Harijs Toms)