Noa Meroža: "Manai motivācijai šodien nav robežu!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.04.22.

Aizvadītajā Optibet Virslīgas čempionāta spēlē debiju piedzīvoja Noa Meroža.

Kā allaž FK Metta uzticas saviem akadēmijas audzēkņiem, dodot iespēju spert savus pirmos soļus Virslīgas futbolā.

Līdz šīm debiju Virslīgā FK Metta kreklā bija piedzīvojuši 23 FS Metta akadēmijas audzēkņi, kuriem spēlē pret FK Liepāja pievienojās arī pussargs Noa Meroža.

Noa laukumā devās spēles 78. minūtē, nomainot komandas pieredzējušāko futbolistu Gļebu Kļuškinu.

Meroža futbolista gaitas sāka JFC Skonto, bet FS Metta akadēmijai pievienojās 9 gadu vecumā, kopš tā laika spēlējot visos līmeņos, tai skaitā dublieru komandā.

Meroža savā debijas spēlē FK Metta-2 rindās. 2021. gads.

Ar FS Metta 2004. gadu futbolistu paaudzi futbolists ir izcīnījis vairākas godalgas gan Latvijas, gan starptautisko turnīru ietvaros.

2017. gads – starptautiskais turnīrs “Mediterranean International Cup”, 1/8 fināla spēle pret Southampton FC

Noa (pirmais no kreisās) kopā ar FS Metta komandu izcīnīja pirmo vietu Riga City Cup U-13 vecuma grupā – 2017. gads.

17 gadus vecais futbolists ir piedalījies arī Latvijas U-16 un U-17 izlases selekcijas treniņnometnēs, taču oficiālās spēlēs valstsvienību nav pārstāvējis.

Noa (apakšējā rindā trešais no kreisās) kopā ar 2004. gadā dzimušo komandu izcīna zeltu Rīgas jaunatnes čempionātā – 2014. gads.

Novēlam Noa veiksmīgu turpmāko futbola ceļu!

Manas debijas minūtes ir devušas pārliecību, ka viss sākas ar minūtēm. Tā sākās mani pirmie treniņi ar minūtēm, un tagad tie jau ir 12 gadi futbolā. Šīs bija manas pirmās minūtes Virslīgā, bet skaidri zinu, ka ar smagu darbu tās pāraugs sezonās! Paldies FS Metta un katram no treneriem, kas manā izaugsmē ir ieguldījuši tūkstošiem minūšu, kas skaitāmas gados! Manai motivācijai šodien nav robežu! Paldies trenerim Andrejam Gluščukam un visam treneru štābam par uzticēšanos un doto iespēju.Noa MerožaFK Metta pussargs