Projekti

Futbola skola „Metta” ir aktīva Latvijas futbola dalībniece un par savu pienākumu uzskata futbola popularizēšanu un šī sporta veida prestiža celšanu. Lai futbols arī Latvijā kļūtu par sporta karali, FS Metta veic vairākas aktivitātes:

Ziķeris

Projekts „ZIĶERIS” ir vērsts uz pirmsskolas izglītības bērniem no 4 – 7 gadu vecumam. Tā mērķi ir iepazīstināt un piesaistīt bērnus un to ģimenes futbolam, dot iespēju iesaistīties regulārās futbola nodarbībās un veicināt jaunu futbola laukumu izveidi.

Futbola vēstnesis

Lai audzinātu izpratni par sportu un to, ka sports izglīto, dod prieku un stipru veselību, FS Metta viesojas bērnudārzos un vada sporta nodarbības bērniem. Projekta ietvaros bērnudārzi tiek atbalstīti ar sporta inventāru un treneri iesaistās sporta vides uzlabošanā.

Spēlētāju pavadoņi

Būtiski ir veidot saikni starp profesionāliem sportistiem un bērniem. Futbola skola Metta sadarbība ir vērsta uz ilgtermiņa attīstību, galveno uzmanību pievēršot tieši bērniem un jauniešiem, kurus vēlamies iesaistīt futbolā. Tāpēc mūsu mazie futbolisti izved lielo komandu FK Metta uz spēli.

Starptautiskie projekti

FS Metta gadu garumā ir izveidojusi spēcīgu sadarbību ar ārvalstu akadēmijām. Ciešākā saikne pēdējos gados izveidojusies ar Zviedrijas klubu Djurgarden IF un Spānijas klubu CA Osasuna. Ar akadēmijām tiek veikta sadarbība pieredzes apmaiņā, metodiskās bāzes pilnveidošanā, nometņu un jaunatnes komandu savstarpējo spēļu organizēšanā.

Coerver Coaching Latvia

Kopš 2018. gada FS Metta sadarbojas ar Coerver Coaching, un nu jau otro sezonu Latvijā tiek īstenota Coerver Coaching Latvia individuālā apmācība. Coerver Performance Academy ir tehniskās attīstības programma jaunajiem futbolistiem bērniem un jauniešiem, ko piedāvā Coerver Coaching, kas ir starptautiski atzīta kā pasaulē labākā futbola prasmju mācību programma.

Coerver Performance Academy programmas tiek īstenotas visā pasaulē ar mērķi uzlabot katra spēlētāja izaugsmi. Individuālajā apmācībā un nometnēs tiek uzņemti bērni no 6 līdz 13 gadu vecumam. Nodarbības norisinās Elektrum olimpiskajā centrā. Vairāk – ŠEIT

Elites futbola, izglītības, zinātnes un tehnoloģiju centrs

To paredzēts izveidot Hanzas vidusskolas futbola laukuma tribīnēm paredzētajā vietā.

Ēkā tiks apvienotas tribīnes ar 1000 skatītāju vietām, plašs ģērbtuvju bloks, fitnesa, fizioterapijas, medicīnas, sportistu izmitināšanas un administrācijas iekštelpas, kā arī kafejnīca.

Centra projekts paredz augsta līmeņa jauno futbolistu izglītības un futbola nodrošinājumu, kā arī ar pētniecības un futbola tehnoloģiju palīdzību radīt inovācijas sporta medicīnas, futbola procesu kvalitātes un sociālekonomiskās vides uzlabošanai. Centra pamatfunkcija ir ģenerēt idejas un radīt pievienoto vērtību Latvijas futbola attīstībai.