Futbola skola

Futbola skola Metta aicina zēnus un meitenes uz futbola nodarbībām jau no 4 gadu vecuma. METTA ir Latvijas Futbola federācijas akreditēta futbola akadēmija ar visaugstāko novērtējumu!

Futbola Skolu Metta par savu izvēlas tie, kas vēlas visaugstākā līmeņa personības attīstību un īpaši profesionālu futbola apmācību. Latvijas futbola federācija sešus gadus atzinusi Mettu par radošāko bērnu un jauniešu futbola klubu Latvijā, bet Rīgas Dome par labāko sporta organizāciju.

FS Metta audzēkņi gūst bagātu pieredzi starptautiskā līmenī, kļūst par izlašu dalībniekiem un čempioniem!

Sasniedzot attiecīgo prasmju līmeni spēlētāji iekļūst Elites futbolistu apmācības programmā un īpašajā futbola klasē Rīgas Hanzas vidusskolā.

Nodarbības notiek mūsdienu futbola prasībām atbilstošā, modernā infrastruktūrā – Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā, Rimi Olimpiskajā centrā, kā arī Ķekavas novada sporta Kompleksā.

Mettas darbība balstīta uz trim vērtībām – ģimene – futbols – izglītība. Bez futbola skolas treneri un personāls ciešā sadarbībā ar ģimeni seko līdzi arī bērna attīstībai ārpus futbola un sekmēm skolā.

Treniņus vada un par drošu bērnu attīstību rūpējas augsti kvalificēti treneri un koordinatori.

Līdz 2018.gadam Latvijas futbola klubi darbojās pēc katra kluba individuālas programmas, bet kopš 2018.gada LFF akreditētie klubi strādā pēc konceptuāli vienotas spēlētāju sagatavošanas metodikas.

Saite, kur sagatavošanas programmu varēsiet nolādēt ŠEIT

Ja vēlies pievienoties FS Metta lielajai futbola ģimenei, tad sazinies un varēsi doties pretī saviem sasniegumiem!

Treniņu vietas

Rīga

Rimi Olimpiskais centrs
Grostonas iela 6b
info@fsmetta.lv
+371 26430033 (LV)

Rīga

Rīgas Hanzas vidusskola
Grostonas iela 5
info@fsmetta.lv
+371 26430033 (LV)

Ķekava

Ķekavas sporta klubs
info@fsmetta.lv
+371 26430033 (LV)

Piesakies Nodarbībām!

+371 26 430 033, +371 29 502 211 vai info@fsmetta.lv

PIESAKIES ELEKTRONISKI