Dmitrijs Zelenkovs un Kristofers Rēķis par debiju Virslīgā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.03.21.

Pirmajā 2021. gada Optibet Virslīgas čempionāta spēlē debiju piedzīvoja Dmitrijs Zelenkovs un Kristofers Rēķis.

Līdz šīm debiju Virslīgā bija piedzīvojuši 19 FS Metta akadēmijas futbolisti, kuriem šīs sezonas pirmajā spēlē pievienojās Kristofers Rēķis un Dmitrijs Zelenkovs.

Dmitrijs izgāja komandas sākumsastāvā un nospēlēja 83 minūtes, bet Kristofers spēles izskaņā nomainīja tieši Zelenkovu.

Zelenkovs futbolista gaitas sāka Rēzeknē, bet FS Metta akadēmijas rindās pavadīja posmu no 2013. līdz 2016. gadam. Turpinājumā Dima spēlēja FC Empoli sistēmā.

Tikmēr Kristofers kluba sistēmā ir kopš 10 gadu vecuma, un ar jauniešu vecumā spēcīgo FS Metta 2003. gadu futbolistu paaudzi ir izcīnījis vairākas godalgas gan Latvijas, gan starptautisko turnīru ietvaros (vairāk ŠEIT).

Novēlam jaunajiem futbolistiem veiksmīgu turpmāko Virslīgas sezonu!

Arī man, tāpat kā daudziem FS Metta akadēmijas futbolistiem, vienmēr ir bijis sapnis spēlēt Meistarkomandas sastāvā. Šodien debitēju šīs sezonas pirmajā spēlē, un viens sapnis ir piepildījies. Esmu priecīgs un lepns spēlēt komandā, cīnīties par uzvarām un vēlos virzīties tikai uz priekšu!Kristofers RēķisFK Metta pussargs Ja godīgi, pat nedomāju par to, ka šī bija mana debija Virslīgā. Spēlēju un par to nedomāju, protams, bija nedaudz pagrūti, jo ar komandu trenējos tikai nedēļu. Tomēr uzskau, ka mēs ātri saspēlēsimies un parādīsim visu, uz ko esam spējīgi!Dmitrijs ZelenkovsFK Metta pussargs