Emīls Aizpurietis: "Ceru šosezon gūt savos pirmos vārtus Virslīgā!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.04.23.

Aizvadītajā Optibet Virslīgas čempionāta spēlē debiju piedzīvoja Emīls Aizpurietis.

FS Metta akadēmijas futbolistiem, kuri debitējuši FK Metta rindās, aizvadītās kārtas spēlē pret Riga FC pievienojās arī pussargs Emīls Aizpurietis.

Emīls laukumā devās spēles 76. minūtē – sev atvēlētajā laikā jaunais futbolists paspēja tikt pie diviem momentiem, taču abās reizēs glāba Riga FC aizsargi vai vārtsargs.

Aizpurietis FS Metta akadēmijai no JDFS Alberts pievienojās 9 gadu vecumā, kopš tā laika spēlējis visos akadēmijas līmeņos, kā arī sadarbības kluba Skanstes SK rindās.

Ar FS Metta 2004. gadu futbolistu paaudzi futbolists ir izcīnījis vairākas godalgas gan Latvijas, gan starptautisko turnīru ietvaros.

Emīls jau kopš U-16 vecuma pārstāv Latvijas jaunatnes izlases, tai skaitā palīdzēja Latvijas U-19 izlasei šī gada Elites kārtā pret Serbiju, Poliju un Izraēlu.

Novēlam Emīlam veiksmīgu turpmāko futbola ceļu!

Man ir neizsakāms prieks būt starp Virslīgas spēlētājiem un par iespēju debitēt Virslīgā. Jau no mazotnes spēlēju, sekoju futbolam un viens no maniem sapņiem un mērķiem bija nokļūt un spēlēt Meistarkomandā. Pirmās minūtes laukumā man pavisam noteikti paliks atmiņā, jo tā ir pirmā reize, kā arī tas motivē un dot papildus pārliecību tā turpināt - strādāt, attīstīties un būt starp labākajiem arī nākotnē. Laukumā nedevos vienkāršā brīdī, jo bijām iedzinējos. Spēlē šoreiz neizdevās uzvarēt, bet tā ir laba pieredze un motivācija turpināt strādāt treniņos un pilnveidoties. Mērķi šai sezonai ir iegūt lielāku spēles laiku un palīdzēt komandai gūt pēc iespējas vairāk punktus, kā arī ļoti ceru šosezon gūt savos pirmos vārtus Virslīgā. Jāatzīmē arī METTAS ULTRAS atbalsts, kas deva mums spēku visas spēles garumā. Vēlos pateikt lielu paldies FS Metta, visiem treneriem, kuri ar mani ir strādājuši, palīdzējuši pilnveidoties, paldies katram un ikvienam, kurš ir atbalstījis un palīdzējis, lai es varētu būt tur, kur šobrīd esmu. Vislielākais paldies manai ģimenei, kas vienmēr ir par un ar mani. Protams, liels paldies trenerim Andrim Rihertam un visam treneru sastāvam par uzticēšanos un doto iespēju!Emīls AizpurietisFK Metta pussargs