Mikus Vasiļevskis: "Jau no mazotnes vēlējos spēlēt Meistarkomandā!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 21.04.22.

Aizvadītajā Optibet Virslīgas čempionāta spēlē debiju piedzīvoja Mikus Vasiļevskis.

Šosezon FK Metta sastāvā laukumā devušies 20 futbolisti, no kuriem sešpadsmit jeb 80% ir FS Metta akadēmijas audzēkņi.

2022. gada sezonā debiju Virslīgā līdz šim piedzīvoja četri mettieši, kuriem uzvarā pret Spartaks Jūrmala pievienojās aizsargs Mikus Vasiļevskis.

Mikus Vasiļevskis darbībā FS Metta U-18 komandas uzvarā pār Riga FC vienaudžiem. 2020. gads.

Mikus laukumā devās spēles 90. minūtē, nomainot Jāni Grīnbergu. Mikus kļuva par 26. FS Metta akadēmijas audzēkni, kurš debitējis FK Metta rindās.

Vasiļevskis ir FS Metta audzēknis kopš savas pirmās dienas futbolā, izejot visus akadēmijas posmus.

Vasiļevskis – Latvijas jaunatnes čempionāta U-9 grupā sudraba godalgu ieguvējs. 2012. gads.

Ar jau daudzkārt pieminēto FS Metta 2003. gadu futbolistu paaudzi futbolists ir aizvadījis veiksmīgas vietējās un starptautiskās sacensības.

Mikus ar bumbu “Riga City Cup” turnīrā U-14 vecuma grupā. 2017. gads.

Jaunais futbolists ir aizvadījis arī 6 spēles Latvijas U-17 izlasē. Aizvadīto sezonu aizsargs izlaida savainojuma dēļ, bet šobrīd ir veiksmīgi atgriezies laukumā.

Vasiļevskis (vidū) kopā ar komandas biedriem Puzirevski un Rēķi, pārstāvot Latvijas U-17 izlasi. 2019. gads, foto: LFF.

Novēlam Mikum veiksmīgu turpmāko sezonu!

Šīs debijas minūtes nav nākušas viegli - neaprakstāmas un fantastiskas sajūtas debitēt ar uzvarētu spēli, jo jau no mazotnes vēlējos spēlēt Meistarkomandā! Vēl šobrīd atceros, kā izvedu laukumā lielos spēlētājus un padevu bumbas Virslīgas spēlēs. Pirmās minūtes Virslīgā man ir kā laba motivācija - turpināt smagi strādāt un neatlaidīgi pilnveidoties, lai cīnītos par lielāku spēles laiku un spētu palīdzēt komandai izcīnīt uzvaru katrā spēlē. Lielu paldies gribēju teikt visiem treneriem un ģimenei, kas manā izaugsmē ir ieguldījuši laiku gan kā spēlētājam, gan arī kā personībai, kas māk pastāvēt par sevi. Protams paldies trenerim Andrejam Gluščukam un visam treneru štābam par uzticēšanos un doto iespēju!Mikus VasiļevskisFK Metta aizsargs