Gabriels Kirkils: "Debija Virslīgā man ir kā laba motivācija - turpināt smagi strādāt un pilnveidoties!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.07.20.

Debiju Optibet Virslīgas čempionāta spēlē pret Spartaks Jūrmala piedzīvojis 19 gadus vecais Gabriels Kirkils.

Līdz šim Virslīgas čempionātā FK Metta rindās debiju piedzīvojuši divpadsmit mūsu akadēmijas jaunie spēlētāji.

Otrā apļa pirmajā spēlē pret Spartaks Jūrmala Virslīgas debitantu pievienojies vēl viens akadēmijas audzēknis.

Spēles 60. minūtē pirmo reizi Meistarkomandas rindās Latvijas augstākās līgas spēle laukumā devās 19 gadus vecais futbolists Gabriels Kirkils.

Gabriels ir FS Metta audzēknis, kurš akadēmijas sistēmā ir kopš 2013. gada, iepriekš pārstāvot JFC Skonto jauniešu komandas.

Malējais aizsargs aizvadītajā sezonā sekmēja mūsu U-21 komandas uzvaru 1. līgas B čempionātā, kā arī FS Metta sudrabu U-18 Elites grupas čempionātā.

2001. gadā dzimušais futbolists ir pārstāvējis Latvijas U-17, U-18 un U-19 izlases, sekmējot arī Latvijas U-19 valstsvienības iekļūšanu Elites kārtā aizvadītajā rudenī.

Novēlam Gabrielam veiksmīgu sezonas turpinājumu!

Iziet laukumā Meistarkomandas sastāvā bija mans mērķis kopš pievienojos Mettas akadēmijai, un man ir liels prieks, ka beidzot varēju to piepildīt. Vēlos pateikties visiem treneriem, kas man palīdzēja sasniegt šo mērķi, kā arī galvenajam trenerim Andrim Rihertam par doto iespēju. Izejot laukumā, centos darīt visu, lai palīdzētu komandai atspēlēties un uzvarēt spēli, taču tas neizdevās, tāpēc lielu gandarījumu par debiju neizjutu - biju sarūgtināts par zaudējumu. Uzskatu, ka mums tā bija neveiksmīga spēle, un šobrīd jau ir jākoncentrējas uz nākamo. Debija Virslīgā man ir kā laba motivācija - turpināt smagi strādāt un pilnveidoties, lai cīnītos par vietu sastāvā un spētu palīdzēt komandai izcīnīt uzvaru katrā spēlē.Gabriels KirkilsFK Metta aizsargs