Alvis Sorokins: "Paldies treneru štābam par uzticību!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 11.04.21.

Optibet Virslīgas čempionāta 4. kārtas spēlē debiju piedzīvojis Alvis Sorokins.

Līdz šīm debiju Virslīgā bija piedzīvojuši vairāk nekā 20 FS Metta akadēmijas futbolisti, kuriem aizvadītajā spēlē pret Riga FC pievienojās Alvis Sorokins.

Spēle noslēdzās ar neizšķirtu 1:1, un Alvis izgāja komandas sākumsastāvā, nospēlējot visu spēli un vairākas reizes arī glābjot savu komandu.

Sorokins FS Metta sistēmā ir septiņus gadus, bet līdz 2014. gadam pārstāvēja SK Super Nova.

2001. gadā dzimušais vārtsargs aizvadīto sezonu aizvadīja īrē 1. līgā, pārstāvot Saldus SS/Leevon.

Jauniešu izlasēs Alvim pa vienai spēlei Latvijas U-17 un U-18 izlasē.

Novēlam jaunajam vārtsargam veiksmīgu turpmāko Virslīgas sezonu!

Patīkamas sajūtas debijā, paldies treneru štābam par uzticību. Spēle iesākās diezgan labi, veiksmīgi iegāju spēle, labi nospēlēju centrējumā, un tad jau radās papildus pārliecība. Čaļi ļoti labi palīdzēja aizsardzībā - daudz bloķēja sitienus. Otro puslaiku iesākām tikpat droši, aktīvi un pārliecinoši, čaļi tikpat pašaizliedzīgi turpināja aizsargāties, daudz bloķeja sitienus - paldies viņiem par to! Spēles beigās paši iesitām, bet žēl, ka tik ātri ielaidām. Tomēr pirmais punkts sezonā ir, tagad dosimies nākamajā spēlē ar domu iegūt trīs punktus. Mērķis turpmākajai sezonai ir gūt lielāku pieredzi un pārliecību, un dot visu to labāko komandai - palīdzēt izcīnīt punktus turnīra tabulā!Alvis SorokinsFK Metta vārtsargs