Daniels Fedorovičs: "Uztraukuma nebija - sapratu, ka ir jānāk un jācīnās par katru bumbu!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 31.10.19.

Debiju Optibet Virslīgas čempionāta spēlē pret FK Jelgava piedzīvojis 18 gadus vecais Daniels Fedorovičs.

Līdz šim Virslīgas čempionāta Meistarkomandas rindās debiju piedzīvojuši deviņi mūsu akadēmijas jaunie spēlētāji: Renārs Varslavāns, Rihards Ozoliņš, Emīls Birka un Matīss Zēģele, Jēkabs Lagūns, Normunds Uldriķis, Iļja Korotkovs, Raimonds Krollis un Oskars Vientiess.

Zīmīgi, ja Oskars Vientiess debiju piedzīvoja 30. septembrī, tad tieši mēnesi vēlāk, spēlē pret FK Jelgava debijas spēli FK Metta rindās aizvadīja 18 gadus vecais centra aizsargs Daniels Fedorovičs.

2001. gadā dzimušais futbolists 30. oktobra spēlē devās laukumā komandas sākumsastāvā un aizvadīja pilnu spēli.

Daniels ir Šitika futbola skolas audzēknis, kurš FS Metta akadēmijas sistēmā ir kopš 15 gadu vecuma. Kopš pievienošanās Fedorovičs pārstāvējis FS Metta U-18 un FK Metta/Latvijas Universitāte komandas.

Šogad centra aizsargs izpelnījies mūsu kluba U-18 un U-21 komandu kapteiņa apsēju, kā arī sekmējis Latvijas U-19 izlases iekļūšanu Elites kārtā, visās trīs spēlēs mūrējot valstsvienības aizsardzību.

Prieks par debiju Virslīgā! Tas bija mans mērķis kopš bērnības - debitēt Latvijas augstākajā līgā. Paldies treneriem, komandai un klubam par uzticību! Uztraukuma, dodoties laukumā, nebija, jo sapratu, ka ir jānāk un jācīnās par katru bumbu. Diemžēl rezultāts nebija mums pozitīvs, bet apstāties nedrīkst, jācīnās par vietu sastāvā, un jānoslēdz šī sezona ar uzvaru!Daniels FedorovičsFK Metta centra aizsargs