#paliecmājās 1. daļa - kā FS Metta turpina darba ikdienu ārkārtas situācijā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.03.20.

FS Metta sniedz ieskatu savā ikdienas darbībā valsts ārkārtas situācijas laikā.

Pirms divām nedēļām valsts Krīzes vadības padome visā Latvijas teritorijā izsludināja ārkārtas situāciju no 13. marta līdz 14. aprīlim, ar mērķi ierobežot “Covid-19” izplatību Latvijas teritorijā.

Līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu tika noteikti arī ierobežojumi, kas paredz arī klātienes sporta nodarbību un pasākumu pārtraukumu uz nenoteiktu laiku.

Futbola skola Metta ārkārtas situācijā turpina savu darbību attālināti, piedāvājot gan treniņprocesu audzēkņiem, gan turpinot iekšējo plānošanas un organizatorisko procesu.

Kluba treneri ir sagatavojuši vairāk kā 200 individuālos treniņa vingrinājumus mājas apstākļos, lai saglabātu fizisko aktivitāti un bumbas pārvaldīšanas iemaņas (saturs veidots sadarbībā ar Coerver Coaching Latvija).

Šobrīd METTAs audzēkņi atbilstoši vecuma grupai saņem iknedēļas treniņu konspektus, un noteiktā platformā e-vidē ir pieejamas video instrukcijas uzdevumu veikšanai.

Mājas treniņu konspektos ir iekļauti arī fiziskās sagatavotības vingrinājumi, lai audzēkņi uzturētu fizisko formu un nostiprinātu iekšējo muskulatūru.

Tikmēr treneri ne tikai turpina attālināti plānot un vadīt treniņprocesu, bet arī kopsapulcēs e-vidē risina dažādus sportiskās puses plānošanas, spēlētāju analīzes un ikdienas darba uzlabošanas jautājumus.

Līdzīgi “no mājām” darbu turpina administratīvais personāls, dīkstāves periodā iespēju robežās turpina darba ikdienu, kā arī seko līdzi iespējamajiem scenārijiem un plāno turpmāko rīcību.

#paliecmājās rakstu sērijas otrajā daļā iepazīstināsim ar pāris vingrinājumiem, treneru ikdienas ieskatu un to kā norisinās mācību-treniņu process e-vidē.

Aicinām visus nopietni attiekties pret ārkārtas situāciju!

#paliecmājās #paliecformā