Ņikita Parfjonovs: "Esmu priecīgs spert pirmo soli profesionālajā futbolā!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 22.10.21.

Aizvadītajā Optibet Virslīgas čempionāta spēlē debiju piedzīvoja Ņikita Parfjonovs.

Līdz šīm debiju Virslīgā bija piedzīvojis 21 FS Metta akadēmijas futbolists, kuriem aizvadītās kārtas spēlē pret FK RFS pievienojās arī vārtsargs Ņikita Parfjonovs.

Ņikita laukumā devās spēles 79. minūtē, turklāt sev atvēlētajā laikā paspēja arī izdarīt divus atvairījumus.

Parfjonovs futbolista gaitas sāka JFC Skonto, bet FS Metta akadēmijai pievienojās 10 gadu vecumā, kopš tā laika spēlējot visos līmeņos, tai skaitā dublieru komandā.

Ar FS Metta 2004. gadu futbolistu paaudzi futbolists ir izcīnījis vairākas godalgas gan Latvijas, gan starptautisko turnīru ietvaros.

Latvijas U-16 izlasei Ņikita kā komandas pamatvārtsargs (4 aizvadītas spēles) palīdzēja izcīnīt uzvaru turnīrā Maldīvu salās, bet pirms gada triumfēt Baltijas kausa izcīņā.

Šogad jaunais vārtsargs ticis izsaukts arī uz Latvijas U-19 valstsvienības treniņnometni pie gadu vecākiem futbolistiem.

Novēlam Ņikitam veiksmīgu turpmāko futbola ceļu!

Debija izvērtās negaidīti, bet uzskatu, ka biju tam gatavs. Protams, bija neliels uztraukums, bet tas pazuda, kad spēru pirmo soli laukumā. Manuprāt, gan morāli, gan spēles ziņā biju sagatavots, pateicoties ģimenei, treneru štābam, un, protams, vārtsargu korpusam un trenerim Artūram Biezajam. Laukumā ļoti palīdzēja komandas biedru atbalsts, kā arī nevaru neatzīmēt, cik patīkami uzmundrināja METTAs Ultras. Vēlreiz paldies visiem, kas palīdzējuši līdz šim - esmu gaidījis šo brīdi jau kopš bērnības, tāpēc esmu priecīgs spert pirmo soli profesionālajā futbolā!Ņikita ParfjonovsFK Metta vārtsargs