Normunds Uldriķis: "Centīšos progresēt treniņos un parādīt labu sniegumu, lai varētu izcīnīt vietu sastāvā!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 25.09.18.

Debiju SynotTip Virslīgas čempionāta spēlē pret FK RFS piedzīvojis 17 gadus vecais Normunds Uldriķis.

Pagājušajā sezonā Virslīgas čempionātā Meistarkomandas rindās debiju piedzīvoja četri mūsu akadēmijas jaunie spēlētāji: Renārs Varslavāns, Rihards Ozoliņš, Emīls Birka un Matīss Zēģele, bet šosezon to izdarīja 16 gadus vecais Jēkabs Lagūns.

Otrdien aizvadītajā spēlē pret FK RFS debiju pirmās komandas sastāvā piedzīvoja arī 2001. gadā dzimušais Normunds Uldriķis, kurš devās komandas pamatsastāvā, aizvadot visas 90 minūtes atbildīgajā centra aizsarga pozīcijā.

Normunds FS Metta akadēmijas sistēmā atrodas jau kopš 12 gadu vecuma, un no 2017.gada sākuma regulāri spēlē Virslīgas Dublieru čempionātā, Latvijas Jaunatnes čempionāta U-18 vecuma grupā un arī Latvijas U-17 un U-18 izlasēs.

Protams, bija neliels uztraukums pirms spēles un īpaši spēles sākumā, bet drīz tas pārgāja, jo jau dienu iepriekš galvenais treneris paziņoja, ka iziešu pamatsastāvā, un biju tam attiecīgi sagatavojies, noskaņojies. Par spēli runājot, protams, nepatīkami zaudēt. Uzskatu, ka pats spēli iesāku diezgan labi un sniegums bija apmierinošs līdz pirmajiem ielaistajiem vārtiem, kur varēju veiksmīgāk pacīnīties par atlēkušo bumbu, kā arī otrajos varēju nospēlēt sekmīgāk. Kopumā gan gribētos teikt, ka nebija slikti. Turpmāk centīšos progresēt treniņos, parādīt labu sniegumu, lai varētu izcīnīt vietu sastāvā un pēc iespējas vairāk palīdzēt Virslīgas komandai laukumā!Normunds UldriķisFK Metta/LU aizsargs