Jegors Novikovs: "Paldies visiem treneriem, kas sagatavoja šim brīdim!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 09.08.20.

Debiju Optibet Virslīgas čempionāta spēlē pret BFC Daugavpils piedzīvojis 17 gadus vecais Jegors Novikovs.

Līdz 2020. gada Virslīgas 13. kārtas spēlei Virslīgas čempionātā FK Metta rindās bija debitējuši četrpadsmit mūsu akadēmijas jaunie spēlētāji.

13. kārtas spēlē pret BFC Daugavpils Virslīgas debitantu pulkam pievienojies vēl viens FS Metta akadēmijas sistēmu izgājušais jaunais futbolists.

Aizvadītās kārtas 55. minūtē laukumā devās 17 gadus vecais Jegors Novikovs, piedzīvojot savu debiju Latvijas futbola Virslīgā.

Jegors FS Metta akadēmijai pievienojās 2018. gadā, iepriekš pārstāvot FK Dinamo Rīga jauniešu sistēmu.

Malējais aizsargs pēdējos gados bija viens no mūsu 2003. gadā dzimušo komandas līderiem, kā arī pagājušajā sezonā palīdzēja FK Metta/Latvijas Universitāte izcīnīt zeltu 1. līgas B čempionātā.

2019. gadā Jegors Novikovs 15 spēlēs pārstāvēja Latvijas U-17 izlasi, gūstot arī vienus vārtus. Jaunais futbolists piedalījās arī visās EČ kvalifikācijas cikla spēlēs, aizvadot maksimālās 270 minūtes.

Novēlam Jegoram sekmīgu turpmāko sezonu!

Esmu ļoti priecīgs debitēt pirmajā komanda, es gaidīju to momentu, kad varēšu iziet un parādīt sevi laukumā Virslīgā. Diemžēl tā nebija tā labākā debija rezultāta ziņā, bet paldies trenerim par iespēju sevi pierādīt. Diemžēl neizdevās arī iesist, lai gan moments bija. Ceru, ka nākamajās spēlēs varēšu palīdzēt pirmajai komandai sasniegt rezultātu! Paldies visiem, kas ticēja man un paldies visiem treneriem, kas sagatavoja šim brīdim!Jegors NovikovsFK Metta aizsargs