Oskars Vientiess: "Tas ir bijis mērķis kopš 6 gadu vecuma - kādu dienu spēlēt Meistarkomandā!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 01.10.19.

Debiju Optibet Virslīgas čempionāta spēlē pret FK RFS piedzīvojis 16 gadus vecais Oskars Vientiess.

Līdz šim Virslīgas čempionāta Meistarkomandas rindās debiju piedzīvojuši astoņi mūsu akadēmijas jaunie spēlētāji: Renārs Varslavāns, Rihards Ozoliņš, Emīls Birka un Matīss Zēģele, Jēkabs Lagūns, Normunds Uldriķis, Iļja Korotkovs un Raimonds Krollis.

Aizvadītajā 30. kārtas spēlē pret FK RFS debijas spēli FK Metta rindās aizvadīja arī 16 gadus vecais Oskars Vientiess – 2002. gadā dzimušais futbolists devās laukumā uz maiņu un laukumā pavadīja spēles noslēdzošās 15 minūtes.

Oskars ir FS Metta audzēknis, kurš akadēmijas sistēmā ir kopš 6 gadu vecuma. Pussargs jau otro sezonu regulāri spēlē U-21 čempionātā FK Metta/Latvijas Universitāte rindās, kā arī ir viens no komandas līderiem FS Metta U-18 komandā.

Vientiess pagājušajā gadā pārstāvēja Latvijas U-17 izlasi, bet šogad pārstāv arī Latvijas U-18 valstsvienību.

Prieks un gandarījums par debiju Virslīgā. Tas bijis mērķis kopš 6 gadu vecuma, kad sāku trenēties FS Metta - kādu dienu spēlēt Meistarkomandā. Paldies treneriem, komandai un klubam par uzticību! Uztraukums, nākot laukumā, īsti nebija, jo biju ilgi gatavojies un strādājis tam, lai dotos laukumā Meistarkomandas rindās. Uzreiz varēja just, ka ir lielāki ātrumi, kā arī pieredzējušāki un gudrāki pretspēlētāji nekā U-21 vai jauniešu čempionātā. Apstāties nedrīkst, ir jācīnās par vietu sastāvā, un jāpabeidz šī sezona uz pozitīvas nots.Oskars VientiessFK Metta pussargs