Andris Riherts: "Paldies faniem par atbalstu darba dienā Daugavpilī!"

Ievietots 17.05.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
4 - 0

Ceturtdien, 16. maijā, TonyBet Virslīgas čempionāta 13. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirmā puslaika otrajā pusē BFC Daugavpils guva trīs bezatbildes vārtus (0:3).

Otrajā puslaikā FK Metta metās atspēlēties, bet izskaņā ielaida arī ceturtos.

Nepatīkams zaudējums viesos.

Apsveicu BFC Daugavpils ar uzvaru. Mēs iepriekšējā spēlē piedzīvojām, kā ir būt 3:0 vadībā pēc puslaika. Tagad piedzīvojām, kas ir 0:3 pēc pirmā puslaika. Emocijas ir dažādas. Spēles ritējums kaut kur līdzīgs, neteikšu, ka tur FS Jelgava bija momenti. Un mēs pirms BFC Daugavpils izvirzījās vadībā varējām vienu no trim momentiem iesist. Tad viss sagriezās otrādāk. Pretiniekiem laba ātrā pāreja, labs centra uzbrucējs, kurš māk sagriezties, tālāk atdeva divas piespēles uz priekšu un.. Un vārgums, tad jau 11 metru soda sitiens. Teiksim godīgi, ja skaitām, tad varbūt Golijaninam bija viens sitiens no asa leņķa. Tālāk viss, ko varēja trāpīt, to arī trāpīja. Ja tā ir veiksme, tad tā ir atnākusi līdzi. Bet tā nav lieta, ko nopirkt Rimi veikalā, Mego vai Top. To var nopelnīt tikai ar labu, pareizu attieksmi, pareizu darbu treniņos un lielu mērķtiecību. Tā kā apsveicu BFC Daugavpils. Paldies faniem par atbalstu darba dienā Daugavpilī, kā vienmēr TOP!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris