Atgriežamies Hanzā: maija maratonu turpinām ar cīņu pret FS Jelgava

Ievietots 09.05.24.

Kārtējo spēli TonyBet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta futbolisti.

3 - 0
FS Jelgava

Sestdien, 11. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīs kārtējo spēli TonyBet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FS Jelgava.

Situācija turnīra tabulā:

• FK Metta aizvadītajā kārtā ar 2:1 viesos izrāva uzvaru pret FK Liepāja.
  • Tikmēr FS Jelgava aizvadītajā kārtā izskaņā ar 1:2 piekāpās FK Tukums 2000/Telms.
  • FS Metta ieņem 7. vietu ar 11 punktiem, kamēr FS Jelgava ar 8 punktiem atrodas vietu zemāk.

Par gaidāmo pretinieku:

• FS Jelgava pēc 2022. gada uzvaras Optibet Nākotnes līgā [1. līgas nosaukums – aut.], aizvadītajā sezonā izcīnīja 6. vietu.
  • FS Jelgava pārstāv trīs bijušie FK Metta futbolisti Armands Pētersons, Gļebs Kļuškins un Ikuto Gomi.
  • Aizvadītajā sezonā trīsreiz uzvaru ar 2:1, 1:0 un 1:0 izcīnīja jelgavnieki, bet vienā spēlē uzvaru ar 3:2 izcīnīja FK Metta.
  • Sezonas pirmajā savstarpējā duelī uzvaru ar 1:0 izcīnīja FK Metta futbolisti, vienīgos vārtus gūstot Mohamet Lamine Correa.

Biļetes varēs iegādāties tiešsaistē Lolo platformā ŠEIT vai uz vietas stadionā, tikmēr puslaika pārtraukumā sagaidāms tradicionālais Pica LuLu prognožu konkurss!

Turpinot maija spēļu maratonu, spēkosimies pret FS Jelgava –  tabulas kaimiņu duelī svarīgi izcīnīt uzvaru un 3 punktus! Sagaidām kuplu zaļi-balto atbalstu tribīnēs!