Andris Riherts: "Jāizmanto mājas priekšrocības - šodien to izmantojām."

Ievietots 11.05.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 0
FS Jelgava

Sestdien, 11. maijā, TonyBet Virslīgas čempionāta 12. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, savā laukumā uzņemot FS Jelgava.

Pirmajā puslaikā zaļi-baltie bija ļoti efektīvi uzbrukumā, gūstot trīs vārtus (3:0)!

Otrajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās, un FK Metta izcīnīja rezultatīvu uzvaru mājās.

Laikam 25. minūtē 3:0 vadība bieži negadās. Un praktiski visi momenti sākumā, kuri bija, tos arī realizējām. Bija gan vēl viens pirms Rendijs guva vārtus. Bet kopumā atkal redzējām, ka FS Jelgava viens pret viens spēlē tāpat kā pirmajā spēlē - to mēs arī izmantojām. Diezgan lieliski, ja paprasot gan kājās, gan aiz galvas varēja izraustīt aizsardzības līniju. Pēc tam līdzīgi kā pirmajā spēlē - nedaudz varbūt atdevām iniciatīvu, visdrīzāk jau dabiski. Zinām, ka FS Jelgava ir grūti ar pozicionālu uzbrukumu, ja būtu liela skraidīšana, tad viņiem parādītos priekšrocības. Mums jau tā sastāvs nav diez ko iespēlēts, pēc tam veicām arī 5 maiņas. Tad skaidrs, ka nav viegli tādā situācijā, bet devām spēlētājiem diezgan ātri jau spēļu praksi, minūtes. Vienu maiņu pēc puslaika, un uzreiz pēc 10 minūtēm vēl maiņas. Tā spēļu prakse šiem spēlētājiem bija nepieciešama, kuri mazāk spēlējuši. Paldies par atbalstu, patīkami uzvarēt sausā. Jāizmanto mājas priekšrocības - šodien to izmantojām.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris