FS Metta gūst piecus vārtus un pieveic FK Iecava/DFS

Ievietots 05.05.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

5 - 0
FK Iecava

Svētdien, 5. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi 5. kārtas spēli Luckybet Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Iecava.

Pirms šīs spēles FK Iecava ar 2 punktiem ieņēma 7. vietu, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 9 punktus, kas spēles brīdī deva 3. vietu.

Spēles ievadā neliels pārsvars piederēja FS Metta futbolistēm, bet pirmos vārtus izdevās gūt vien 25. minūtē, kad pēc Paulas Linda Liniņas lieliskas piespēles vārtus guva Sanija Santa Vuškāne (1:0)!

Līdz puslaika beigām Vuškāne guva vēl divus vārtus, kamēr Alessia Holst pievienoja ceturtos, ļaujot pārtraukumā doties ar 4:0 pārsvaru.

Tikmēr otrajā puslaikā izdevās pārsvaru palielināt – 73. minūtē komandas piektos vārtus guva Amēlija Lipšāne, kuri izrādījās noslēdzošie šajā spēlē.