Niklāvs Treimanis: "Akadēmijas treneri ir bijuši stingrs pamats manā izaugsmē!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.03.22.

Aizvadītajā Optibet Virslīgas čempionāta spēlē debiju piedzīvoja Niklāvs Treimanis.

Līdz šīm debiju Virslīgā bija piedzīvojuši 22 FS Metta akadēmijas futbolisti, kuriem 2022. gada Virslīgas sezonas 1. kārtas spēlē pievienojās arī aizsargs Niklāvs Treimanis.

Niklāvs laukumā devās spēles 70. minūtē, aizvadot savas pirmās minūtes Latvijas augstākajā līgā.

Niklāvs Treimanis ir FS Metta audzēknis jau kopš pirmās dienas futbolā, izejot cauri visam akadēmijas posmam.

Niklāvs “Ateitis Cup” turnīrā pret Juventus FC (2016. gads, FS Metta arhīvs)

Savu nospiedumu METTA vēsturē atstājis arī brālis Kristofers, kurš iepriekš paspējis aizvadīt vairākas pārbaudes spēles Meistarkomandas rindās.

FS Metta krāsas pārstāv arī Niklāva māsa Nelle, kura ir Latvijas sieviešu nacionālās izlases futboliste un FS Metta sieviešu komandas spēlētāja.

Ar FS Metta 2003. gadu futbolistu paaudzi jaunais futbolists ir izcīnījis vairākas godalgas gan Latvijas, gan starptautisko turnīru ietvaros.

Niklāvs Treimanis “Gothia Cup” turnīrā (2017. gads, FS Metta arhīvs)

Savainojumu dēļ pāris sezonas bija saraustītas, līdz malējais aizsargs aizvadītajā rudenī devās pamatsastāvā visās trīs Latvijas U-19 izlases EČ cikla spēlēs.

Treimanis Latvijas U-19 izlasē (2021. gads, LFF arhīvs)

Šī debija nav nākusi viegli, līdz ar to tas bija iespējams pateicoties savam un, protams, visu treneru ieguldītajam darbam. Akadēmijas treneri ir bijuši stingrs pamats manā izaugsmē gan kā spēlētājam, gan arī kā personībai, kas māk pastāvēt par sevi un saviem cilvēkiem. Liels paldies treneriem par pacietību un nesavtīgo atdevi! Debija varbūt nebija no spilgtākajām, bet paldies treneru štābam, kas uzticas un virza komandu pretī panākumiem! Darbs turpinās, tas man sagādā gandarījumu, tāpēc nešaubos par turpmākajiem panākumiem šādā līmenī!Niklāvs TreimanisFK Metta aizsargs

Novēlam Niklāvam veiksmīgu turpmāko futbola ceļu!