FK Metta pārbaudes spēlē pieveic Mārupes SC

Ievietots 08.02.24.

Ceturto spēli pirmssezonas sagatavošanas posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

4 - 1
Mārupes SC

Ceturtdien, 8. februārī, savu ceturto spēli pirmssezonas sagatavošanās ciklā aizvadīja FK Metta komanda, Skonto hallē uzņemot aizvadītās sezonas 2. līgas uzvarētāju – Mārupes SC.

Spēles ievadā ar bumbu vairāk bija FK Metta futbolisti, bet pirmos vārtus guva vien 36. minūtē, kad pēc Vasiļevska piespēles izcelās pārbaudāmais spēlētājs (1:0)!

Tomēr ilgi vadībā mettieši nepalika, piecas minūtes vēlāk pēc apspēlēšanas ar asu sitienu no 14 metriem Mārupes SC panāca izlīdzinājumu (1:1).

Otrajā puslaikā zaļi-baltie laukumā sūtīja citu sastāvu, kas deva arī vēlamo rezultātu – trīs bezatbildes vārti.

Ar vārtiem izcēlās Ousmane Sow, Bruno Melnis un pārbaudāmais spēlētājs.

Pārbaudes spēlē izcīnām rezultatīvu uzvaru.

FK Metta – Mārupes SC

4:1 (1:1)

FK Metta/LU:

Krists Pļaviņš, Emīls Aizpurietis, Zurab Rukhadze, Daņiils Čiņajevs, Tomass Zants, Kristofers Rēķis, četri pārbaudāmie spēlētāji

Toms Tolmanis, Alvis Sorokins, Mikus Vasiļevskis, Kristupas Keršys, Kristofers Rēķis, Oskars Vientiess, Ousmane Sow, Mohamet Lamine Correa, Oleksandr Kurtsev, Bruno Melnis