Ievietots 06.05.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
1 - 2

Pirmdien, 6. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja TonyBet Virslīgas čempionāta 11. kārtas spēli, viesojoties pie FK Liepāja.

Spēles pirmajā puslaikā komandas spēlēja piesardzīgi, nevienai no komandām neiegūstot lielu teritoriālu pārsvaru.

Draudīgāk gan uzbruka mājinieki, kuri arī vienīgos vārtus pirmajā puslaikā, kad 32. minūtē ar atkārtotu sitienu precīzs bija Kutsia (0:1).

Otrā puslaika sākumā FK Metta aktivizējās, un tas nesa rezultātu. 49. minūtē no vārtu priekšas sita Correa, kura sitienu vārtos pārvirzīja pretinieku aizsargs (1:1)!

Zaļi-baltie ar neizšķirtu nesamierinājās, un turpināja uzbrukt. Vairāki bīstami momenti vainagojās ar vārtu guvumu 79. minūtē, kad no vārtu priekšas bumbu vārtos raidīja Daniils Ulimbaševs (2:1)!

FK Metta nosargāja uzvaru, no Liepājas pārvedot trīs punktus!

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Jordan Bender, Daniils Ulimbaševs, Daņiils Čiņajevs, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa, Vinicius Souza