FK Metta piedzīvo zaudējumu izbraukumā pret BFC Daugavpils

Ievietots 16.05.24.

Kārtējo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
4 - 0

Ceturtdien, 16. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 13. kārtas spēli TonyBet Virslīgā, Stadionā “Esplanāde” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēles ievadā ar bumbu vairāk bija zaļi-baltie, daudz meklējot iespējas vārtu priekšā pēc piespēlēm no malas. BFC Daugavpils centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, bīstamākajā no tiem Goljanin sitienu no asa leņķa atvairīja Sorokins.

Šķietami FK Metta devās pēc vārtiem un uzbruka arvien enerģiskāk, bet puslaika otrā puse pārvērtās par katastrofu.

No 27. līdz 43. minūtei pretinieki guva trīs bezatbildes vārtus, puslaika pārtraukumā dodoties ar 3:0 vadību.

Otrā puslaika sākumā mettieši centās lauzt spēles gaitu, tomēr atgūt kaut vienus vārtus neizdevās.

Vēl vairāk – spēles izskaņā pa tiešo no stūra sitiena BFC Daugavpils guva ceturtos vārtus, uzstādot gala rezultātu (0:4).