FK Metta gūst trīs ātrus vārtus un pārspēj FS Jelgava

Ievietots 11.05.24.

Kārtējo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 0
FS Jelgava

Sestdien, 11. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 12. kārtas spēli TonyBet Virslīgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FS Jelgava.

Mājinieki pirmo puslaiku iesāka ļoti rezultatīvi – līdz 25. minūtei izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus, panākot 3:0 vadību.

Divreiz precīzs bija Mohamet Lamine Correa, bet trešos vārtus, vārtos raidot atlēkušo bumbu, guva Rendijs Šibass.

Otrajā puslaikā spēles temps kritās un ar bumbu vairāk bija FS Jelgava, tomēr līdz bīstamiem momentiem īsti nenonāca.

FK Metta rindās labākā iespēja bija uz maiņu nākušajam Stadnik, kurš no parocīgas pozīcijas sita pāri.

3:0 uzvara mājās!

Alvis Sorokins, Jordan Bender, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Rendijs Šibass, Daņiils Čiņajevs, Daniils Ulimbaševs, Mohamet Lamine Correa, Markuss Ivulāns, Bruno Melnis

Yevhen Stadnik, Mikus Vasiļevskis, Dans Sirbu, Oleksandr Kurtsev, Mahamud Karimu