Andris Riherts: "Patīkamākais, ka no 0:1 beigās ar raksturu izrāvām 2:1."

Ievietots 07.05.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
1 - 2

Pirmdien, 6. maijā, TonyBet Virslīgas čempionāta 11. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva mājinieki, pārtraukumā dodoties vadībā ar 1:0.

Otrajā puslaikā ātrus vārtus guva FK Metta, bet izskaņā zaļi-baltie guva arī otros vārtus, izraujot uzvaru (2:1)!

Uzvara Liepājā!

Patīkamākais, ka no 0:1 beigās ar raksturu izrāvām 2:1. Pirmo puslaiku zaudējām, ne tik izteiksmīgi arī spēlējām, otrajā puslaikā atradām īstos vārdus, saikni savā starpā un guvām divus efektīvus vārtus. Kopumā atbalsts tribīnēs bija jūtams, negribējās ar sliktu noskaņojumu doties mājās. Paldies visiem, kuri strādāja uz šo uzvaru! FK Liepāja kā pa viļņiem spēlē, kaut ko meklē, un labi, ka šajā spēlē arī neatrada. Viņi ļoti agresīvi spēlēja vidū, presēja un ar sodu centās mūs sist ārā no ritma. Trīs uzbrucēji mums, trīs aizsargi viņiem, tāpēc izlēmām ātrāk spēlēt uz priekšu. Izdevās aizķerties tur un viņu aizsargiem arī palika grūtāk.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris