Andris Riherts: "Ir tāds teiciens, ja spēlē horizontāli, tad dabūsi vertikāli."

Ievietots 27.04.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 3
FK Auda

Piektdien, 26. aprīlī, 1. apļa noslēdzošo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda, savā laukumā uzņemot FK Auda.

Pirmajā puslaikā pretinieki guva divus vārtus, pārtraukumā dodoties ar 2:0 vadību.

Otrā puslaika sākumā FK Auda izmantoja vēl vienu zaļi-balto kļūdu, bet FK Metta atbildēja Viļņa vārtiem pēc stūra sitiena (1:3).

Apsveicu pretinieku ar pelnītu uzvaru. Zinājām, cik pretinieks agresīvi spēlē, ka var būt liels kļūdu risks, ņemot vērā arī spēlētāju kvalitāti uz rezervistu soliņa, kuri var nomainīt un turpināt to pašu. METTA patīk iet uz risku, bet tas šoreiz neattaisnojās. Kaut kur saule patraucēja kvalitatīvi iziet ārā, kaut kur paši sarežģījām pavisam nevajadzīgās epizodēs, piemēram, otrajos un trešajos vārtos. Ir tāds teiciens, ja spēlē horizontāli, tad dabūsi vertikāli. Šobrīd ir šāda situācija. Gatavosimies nākamajai spēlei ar Valmiera FC. Pirmais aplis noslēdzies, punktu skaits ir 7. Tas pat nav minimālais, uz ko ceram katrā aplī. Varbūt labāk ir iet uz priekšu, nekā samazināt. Ceru, ka pēc tāda grafika arī iesim uz priekšu. Paldies par atbalstu, tas kā vienmēr bija top līmenī!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris