FK Metta/Latvijas Universitāte viesos cīnās neizšķirti ar FK RFS-2

Ievietots 27.07.20.

Ceturto spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK RFS-2
1 - 1
Skanstes SK

Pirmdien, 27. jūlijā, mūsu U-21 komanda aizvadījusi 4. kārtas spēli Virslīgas dublieru čempionātā, Daugavgrīvas vidusskolas stadionā viesojoties pie FK RFS-2.

Pirmo puslaiku kopumā veiksmīgāk aizvadīja FK RFS-2 futbolisti, kuriem piederēja iniciatīva laukumā.

Mājinieki guva arī vienīgos vārtus puslaikā, kad 20. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Beninas uzbruējs Caleb – 0:1.

Pretiniekiem bija iespējas izcelties arī otro reizi, tāpēc puslaika pārtraukumā mettieši veica vairākas spēlētāju maiņas.

Tas deva rezultātu – aktīvāka spēle uzbrukumā un līdzdalība vārtu guvumā: 63. minūtē FK RFS-2 bumbu ieraidīja savos vārtos – 1:1.

Spēles izskaņā FK Metta/Latvijas Universitāte uzņēmība bija novērojama līdz spēles fināla svilpei, tomēr uzvaru izraut neizdevās.

Ceturtajā spēlē mūsu U-21 komanda cīnās neizšķirti ar šī brīža līderiem.

Pirmajā puslaikā bija pārāk daudz kļūdu. Lielākā daļa kļūdu bija saistītas ar spēles situācijas novērtēšanu un lēmumu pieņemšanu - vienkāršās situācijās gribējām sarežģīt, bet sarežģītās situācijās gribējām tikt galā ar minimālu piepūli. Līdz ar to bija novērojamas kļūdas visos spēles aspektos - tehniski, taktiski, fiziski un psiholoģiski. 20. minūtē kārtējā neveiksmīgā epizode noveda līdz 11 metru soda sitiena un zaudētiem vārtiem. 1. puslaikā iniciatīva piederēja pretiniekiem, var pat teikt, ka mums paveicās, ka pirmajā puslaikā ielaidām tikai vienreiz. Pirmais puslaiks bija arī emocionāli grūts, tāpēc vajadzēja atsvaidzināt emocijas laukumā, un pārtraukumā veicām vairākas spēlētāju maiņas. Tas palīdzēja atgūt pārliecību un uzlabot komandas sniegumu, pēc laba uzbrukuma nopelnījām arī veiksmi, kas palīdzēja izlīdzināt rezultātu - pretinieka gols savos vārtos. Kopumā līdz pēdējam cīnījāmies par uzvaru šajā spēlē. Šī spēle mums sniedza vēl vienu mācību - lai veiksmīgi tiktu galā ar sarežģītām situācijām un sasniegtu rezultāti, vispirms ir svarīgi nesarežģīt spēli vienkāršās situācijās.Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris