FK Metta/Latvijas Universitāte pārliecinoši pieveic Spartaks Jūrmala-2

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.09.21.

Kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Skanstes SK
9 - 0
Spartaks Jūrmala – 2

Pirmdien, 27. septembrī, kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Upesciema stadionā uzņemot Spartaks Jūrmala-2.

Pirms gaidāmās spēles FK Metta/LU ar 11 punktiem 8 spēlēs atradās 5. pozīcijā turnīra tabulā, bet Spartaks Jūrmala-2 bija bez izcīnītajiem punktiem un ieņēma 7. vietu.

Jāatzīmē, ka pirmajā savstarpējā spēlē mettieši svinēja uzvaru ar 12:0.

Arī šajā spēlē jau no pirmajām minūtēm liels pārsvars piederēja mājiniekiem, desmit minūtēs gūstot divus, bet līdz puslaika beigām vēl pievienojot divus vārtus, pārtraukumā dodoties 4:0 vadībā.

Arī otrajā puslaikā spēles ritējums nemainījās, FK Metta/LU futbolisti pārliecinoši darbojās uzbrukumā, gūstot vēl piecus bezatbildes vārtus, spēli noslēdzot ar 9:0 uzvaru.

Ar trim vārtiem šajā spēlē izcēlās Oskars Vientiess, debijas spēlē divus vārtus pievienoja Vadims Cvetkovs, divi vārti arī Ikuto Gomi, bet pa reizei precīzi bija Kārlis Neimanis (debijas spēle) un Artjoms Puzirevskis.

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Ņikita Parfjonovs, Gabriels Kirkils, Roberts Hons, Daniels Fedorovičs, Markuss Grimze, Vadims Cvetkovs, Oskars Vientiess, Ikuto Gomi, Valters Parfianovičs, Edgars Sajenko, Artjoms Puzirevskis

Uz maiņu:

Kristers Kļava, Kristofers Reķis, Robins Stērninieks, Ivans Smirnovs, Kārlis Neimanis

Brīdinājumi:

Daniels Fedorovičs

Nākamā spēle:

Svētdiena, 3. oktobris, plkst. 14.00

Stadions “Celtnieks”, Daugavpils

BFC Daugavpils-2 – FK Metta/LU