FK Metta/Latvijas Universitāte komanda droši apspēlē Valmiera FC-2

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.09.21.

Kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Skanstes SK
3 - 0
Valmiera FC-2

Pirmdien, 20. septembrī, kārtējo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Upesciema stadionā uzņemot Valmiera FC-2.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ar 8 punktiem 7 spēlēs atradās 5. pozīcijā turnīra tabulā, bet Valmiera FC ar 13 punktiem ieņēma 3. vietu, taču bija aizvadījuši par vienu spēli vairāk.

Jāatzīmē, ka pirmajā savastarpējā spēlē Valmierā uzvaru ar 3:1 izcīnīja mājinieki.

Šoreiz abas komandas izlika spēcīgus sastāvus ar spēlētājiem ar Virslīgas pieredzi, un veiksmīgāk spēli iesāka tieši mettieši.

15. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Emīls Birka, bet puslaika vidū ar precīzu 11 metru soda sitienu starpību dubultoja Lūkass Vapne.

Pēc pirmā puslaika ieguvuši 2:0 vadību FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti veica vairākas maiņas, tāpat izmaiņas sastāvā veica arī pretinieki.

Zaļi-baltie saglabāja pārsvaru laukumā, un spēles izskaņā Kristers Čudars ar precīzu sitienu uzstādīja gala rezultātu 3:0!

Uzvara Upesciema stadionā ļauj atkal pietuvoties Top 3!

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Iļja Korotkovs, Emīls Birka, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, Gļebs Kļuškins, Dmitrijs Zelenkovs, Kristers Lūsiņš

Uz maiņu:

Oskars Vientiess, Nao Yamamoto, Ikuto Gomi, Kristers Čudars, Artjoms Puzirevskis, Gustavs Zariņš, Ņikita Parfjonovs

Brīdinājumi:

Rihards Ozoliņš

Nākamā spēle:

Pirmdiena, 27. septembris, plkst. 15.00

Upesciema stadions

FK Metta/LU – Spartaks Jūrmala-2