FK Metta/Latvijas Universitāte atspēlē trīs vārtu deficītu un galotnē izrauj neizšķirtu pret BFC Daugavpils-2

Ievietots 18.07.21.

Trešo spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Skanstes SK
4 - 4
BFC Daugavpils – 2

Svētdien, 18. jūlijā, 3. kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils-2.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, taču ātru vadību ieguva viesi – 8. minūtē Matija Pejovič ar galvu sita precīzi pēc standartsituācijas (0:1).

Drīz abas komandas apmainījās ar lieliskiem momentiem, tomēr vietā bija abu vienību vārtsargi – Šaraņins atvairīja Puzirevska izgājienu, bet Sorokins paglāba pēc sitiena no tuvas distances.

Pavisam neveiksmīgs nogrieznis mettiešiem izvērtās puslaika vidū – 32. minūtē BFC Daugavpils realizēja 11 metru soda sitienu, bet minūti vēlāk guva vārtus ātrajā uzbrukumā (0:3).

Tuvojoties izskaņai laba iespēja bija Vientiesam, taču pēc sitiena ar galvu bumbu atsita vārtsargs, bet 45. minūtē mājnieki panāca savu – izgājienā savu iespēju izmantoja Puzirevskis (1:3)!

“Kā noslēgsi pirmo puslaiku, tā iesāksi otro” – 48. minūtē Artjoms Puzirevskis izrāvās vienatnē pret Šaraņinu un otro reizi raidīja bumbu vārtu tīklā, samazinot starpību līdz minimumam (2:3)!

Diemžēl pēc desmit minūtēm viesi atjaunoja divu vārtu pārsvaru – pretinieki ielauzās soda laukumā, piespēlēja gar vārtiem un no vārtu priekšas precīzi sita Kokins (2:4).

Mettieši atkal vienus vārtus atguva – 68. minūtē Oskars Vientiess ar precīzu sitienu noslēdza centrējumu uz tālo stabu (3:4)! Drīz pēc tam divreiz spēcīgi no 20 metriem sita Melnis, taču vietā bija BFC Daugavpils-2 vārtsargs.

Izskaņā zaļi-baltie metās uz priekšu atspēlēties, un tas izdevās pēdējās sekundēs – pēc auta bumba atleca pie Edgara Mičuļa, kurš izrāva traku neizšķirtu (4:4)!