FK Metta/Latvijas Universitāte aizvada rezultatīvu otro puslaiku un pārspēj FK RFS-2

Miks Vilkaplāters
Ievietots 02.08.21.

Piekto spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Skanstes SK
5 - 1
FK RFS-2

Pirmdien, 2. augustā, 5. kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK RFS-2.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ar 5 punktiem 4 spēlēs atradās 4. pozīcijā turnīra tabulā.

FK RFS-2 komanda tikmēr bija izcīnījuši maksimālos 9 punktus savās trīs aizvadītajās cīņās, ierindojoties dalītā 1. vietā.

Spēli ļoti aktīvi iesāka mettieši – pirmo sitienu mājinieki raidīja nedaudz pāri vārtiem, bet 5. minūtē Puzirevskis ar precīzu sitienu panāca 1:0!

Drīz pēc tam lieliska iespēja bija Juhnovičam, taču glāba Vilkovs, bet laukuma otrā pusē 14. minūtē izlīdzinājumu panāca Zjuzins (1:1).

Kopumā puslaiks tika aizvadīts atklātā cīņā ar daudz uzbrukumiem, kurā momenti bija abām komandām – pāris reizes zaļi-baltos paglāba Sorokins.

Tikmēr FK Metta/LU rindās bīstami sitieni bija Puzirevskim un Juhnovičam, taču pēc 45 minūtēm rezultāts palika neizšķirts.

Atklātais futbols turpinājās arī otrajā puslaikā, taču šoreiz daudz precīzāki bija mājinieki – jau 52. minūtē vadību pēc sitiena ar galvu pēc stūra sitiena atguva Jēkabs Māris Šusts (2:1)!

Turpinājumā mettieši turpināja rezultatīvi – otros vārtus spēlē guva Puzirevskis, 82. minūtē izveidoja arī komandas 4. vārtu guvumu, bet izskaņā pēc labas izspēles debijas vārtus guva Roberts Krūms (5:1)!

Aizraujošā un uzbrūkošā futbola spēlē FK Metta/Latvijas Universitāte izcīna 5:1 uzvaru pret FK RFS-2.

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Alvis Sorokins, Rihards Juhnovičs, Roberts Laurovs, Jēkabs Māris Šusts, Rolands Zelmanis, Reinis Brenards, Klāvs Spalva, Oskars Vientiess, Ikuto Gomi, Nao Yamamoto, Artjoms Puzirevskis

Uz maiņu:

Kristofers Rēķis, Roberts Krūms, Emīls Aizpurietis, Valters Parfianovičs

Brīdinājumi:

Rolands Zelmanis, Kristofers Rēķis

Nākamā spēle:

Otrdiena, 17. augusts, plkst. 19.00

Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera

Valmiera FC – FK Metta/LU