FK Metta/Latvijas Universitāte jauno sezonu iesāk ar zaudējumu

Ievietots 01.07.20.

Pirmo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

0 - 2
BFC Daugavpils – 2

Otrdien, 30. jūnijā, mūsu U-21 komanda aizvadījusi 1. kārtas spēli Virslīgas dublieru čempionātā, Upesciema stadionā uzņemot BFC Daugavpils-2.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, iegūstot teritoriālo pārsvaru un daudz vairāk kontrolējot bumbu.

Uzbrukumā bija novērojama laba aktivitāte, tomēr laukuma pēdējā trešdaļā pietrūka precizitātes.

Tikmēr tuvāk puslaika beigām viesi spēles gaitu izlīdzināja, bet puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem.

Otrā puslaika sākumā diemžēl individuālās kļūdas noveda pie nonākšanas iedzinējos – 51. minūtē pretinieki realizēja 11 metru soda sitienu (0:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem mājinieki arvien agresīvāk un uzstājīgāk uzbruka, pieturoties savam spēles stilam, spēlējot ar īsām piespēlēm un vairāk kontrolējot bumbu.

Tuvojoties spēles beigām, cenšoties atspēlēties, arvien vairāk parādījās individuālas kļūdas, un izskaņā BFC Daugavpils-2 tika pie vēlviena 11 metru soda sitiena.

Pretinieki savu iespēju realizēja, un FK Metta/Latvijas Universitāte sezonu iesāk ar zaudējumu 0:2.

Neskatoties uz sliktajiem laikapstākļiem un laukuma kvalitāti, centāmies pieturēties pie savas spēles un spēli veidot caur pozicionāliem uzbrukumiem. Kopumā mums piederēja teritoriāls pārsvars, bet diemžēl lēmumi un individuālās kļūdas mums liedza pārsvaru izmantot un gūt vārtus. Pirmā puslaika beigās sākām zaudēt individuālās divcīņas, līdz ar to pārtraukumā vajadzēja tam pievērst uzmanību. Diemžēl otrajā puslaikā individuālās kļūdas, zaudētās divcīņas, nepareizi pieņemtie lēmumi izšķīra spēles rezultātu. Līdz ar to šī spēle tika zaudēta. Neskatoties uz to, ir jāturpina iesāktais ceļš un jāpieturas pie savas spēles. Jāpārdomā par individuālajām kļūdām, jo tās, kā jau teicu iepriekš, būs izšķirošas gan sezonas, gan spēlētāju karjeras kontekstā. Pareizi lēmumi var izšķirt spēli!Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris