FK Metta/Latvijas Universitāte izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Ievietots 15.07.20.

Trešo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

3 - 1
Riga FC-2

Otrdien, 14. jūlijā, mūsu U-21 komanda aizvadījusi 3. kārtas spēli Virslīgas dublieru čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga FC-2.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, uzreiz pārņemot iniciatīvu un bumbas kontroli. No soda laukuma vidus laba iespēja bija Rēķim, tomēr vārtsargs sitienu atvairīja.

Turpinājumā mettiešiem bija vairākas labas iespējas, līdz 24. minūtē Aleksejs Krjukovičs vārtos raidīja vārtu priekšā atlēkušo bumbu – 1:0!

Pēc gūtajiem vārtiem divreiz bīstami uzsita Puzirevskis – pretiniekus glāba vārtsargs, bet puslaika beigās pēc lieliskas Ķipsta piespēles Artjoms savu iespēju izmantoja – 2:0!

Arī otro puslaiku FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti iesāka enerģiski, un tika atalgoti ar trešo vārtu guvumu – 59. minūtē Oskars Vientiess sita no distances un pēc neliela rikošeta bumba lidoja tīklā – 3:0!

Ilgi gan šāds rezultāts uz tablo nepalika – piecas minūtes vēlāk viesu futbolists Aļģirdas Gražis aizskrēja vienatnē pret Jāni Beku un vienus vārtus atguva.

Līdz spēles beigām pretinieki aktivizējās, tomēr mettieši pieturēja bumbu un neļāva Riga FC-2 aizskriet bīstamos pretuzbrukumos.

FK Metta/LU izcīna otro uzvaru pēc kārtas – 3:1 uzvara pret Riga FC-2.

Pirmajā puslaikā izpildījām spēles uzdevumu - nogādāt bumbas pretinieka soda laukumā, izveidojām vairākus vārtu gūšanas momentus un guvām divus vārtus. Parādījām labu koncentrēšanos aizsardzībā, spēlējot uz apsteigšanu un atgūstot bumbu pēc savām neparedzētajām kļūdām. Otrajā puslaikā ātri panācām 3:0, bet tad zaudējām koncentrēšanos un spēles ritmu, vairākkārt zaudējām bumbu esot skaitliskā vairākumā - 2 pret 1 un 3 pret 2 situācijās, kā arī pozicionāli kļūdījāmies aizsardzībā un ielaidām vārtus. Divi dažādi puslaiki parādīja to, cik svarīgi ir būt precīziem vienkāršajās lietās. Šī spēle palīdzēs mums saprast to, ka vienkāršas lietas var nest rezultātu (2:0 pirmajā puslaikā), bet kļūdas vienkāršā situācijā var novest pie lielām problēmām (1:1 rezultāts otrajā puslaikā).Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris