FK Metta/Latvijas Universitāte izcīna ļoti pārliecinošu uzvaru pār Spartaks Jūrmala-2

Ievietots 05.07.21.

Otro spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Spartaks Jūrmala – 2
0 - 12

Pirmdien, 5. jūlijā, savu 2. kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Kauguru vidusskolas laukumā viesojoties pie Spartaks Jūrmala-2.

Jau no spēles pirmajām minūtēm mettiešiem piederēja liels pārsvars, izdarot spiedienu uz pretinieku vārtiem, tomēr pirmie vārti tika gūti vien 23. minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Artjoms Puzirevskis (1:0)!

Puslaika izskaņa viesiem izdevās daudz veiksmīgāka, gūstot vēl trīs vārtus un pārtraukumā dodoties ar četru vārtu pārsvaru (4:0). Divus vārtus guva Puzirevskis, bet vienus pievienoja Bruno Melnis.

Otrajā puslaikā FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti turpināja pārliecinoši darboties uzbrukumā, pievienojot vēl astoņus (!) bezatbildes vārtus un izcīnot uzvaru ar 12:0.

Spēles otrajā nogrieznī Melnis guva vēl četrus vārtus, divreiz precīzs bija Parfianovičs, bet vēl vienus pievienoja Puzirevskis un Zelmanis.