FK Metta/Latvijas Universitāte deviņu vārtu trillerī pārspēj FK Tukums 2000/TSS-2

Ievietots 04.07.20.

Otro spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

5 - 4
FK Tukums 2000/Telms-2

Sestdien, 4. jūlijā, mūsu U-21 komanda aizvadījusi 2. kārtas spēli Virslīgas dublieru čempionātā, Upesciema stadionā uzņemot FK Tukums 2000/TSS.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka viesi, izdarot divus bīstamus sitienus pa Beka sargātajiem vārtiem, bet tie nebija precīzi. Mettieši saņēmās un 13. minūtē izvirzījās vadībā – labi pacīnījās Šits, piespēlēja Vapnem, kurš vienā pieskārienā sita pustukšos vārtos – 1:0!

Ilgi mājinieki vadību nenoturēja, pagāja 3 minūtes un pēc stūra sitiena tukumnieki ar precīzu sitienu ar galvu rezultātu izlīdzināja – 1:1. Vārtu birums turpinājās, vēl pēc trim minūtēm ar skaistu sitienu Kristofers Rēķis vēlreiz izvirzīja mettiešus vadībā – 2:1!

Turpinājumā laukumā bija redzama līdzīga spēle, kurā labus momentus izveidoja abas komandas. Puslaika beigās labāk veicās FK Tukums 2000/TSS-2, kas 35. un 45. minūtē guva vārtus un puslaiku jau noslēdza ar vienu vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā mettieši veica vairākas spēlētāju maiņas, kas sekmēja ofensīvu un ātrus divus vārtus – labi pacīnījās Puzirevskis, nokārtojot otros vārtus Rēķim, bet drīz pēc tam Vapne realizēja 11 metru soda sitienu – 4:3!

Arī turpinājumā pārsvars piederēja mājiniekiem, turklāt teicamas iespējas bija Melnim un Puzirevskim, kuri no labām pozīcijām netrāpīja rāmī, bet pēc stūra sitiena nedaudz pāri ar galvu sita Vilnis.

Dramatiskie notikumi nebeidzās arī spēles izskaņā – trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Reingolcs panāca izlīdzinājumu, bet jau kompensācijas laikā Rēķis ar saviem trešajiem vārtiem izrāva emocionālu uzvaru mettiešiem – 5:4!

Šodien bija tāds trilleris, ka jebkurš režisors vai producents gribētu uzņemt filmu par šo spēli. Divas reizes atgriezāmies spēlē, kaut gan bija veiksmīgs sākums, mēs divreiz šo spēli zaudējām un divreiz šo spēli uzvarējām. Uzvara noteikti spēlētājiem nesīs pozitīvas emocijas. Tomēr pirmais puslaiks, kā arī pāris epizodes otrajā puslaikā bija ar ļoti negatīvu pieskaņu. Negatīva pieskaņa vairāk vai mazāk bija saistīta ar to, ka atsevišķiem spēlētajiem pazuda pareizā attieksme un noskaņojums, tapēc bija jāveic spēlētāju maiņas, kas palīdzēja uzvarēt šo spēli. Jā, ir uzvara ar ražīgu rezultātu, bet jāatceras savas kļūdas, īpaši, ja vēl tās ir saistītas ar attieksmi, kas nav pozitīvs aspekts un kāpēc nevaram priecāties par savu sniegumu. Un tāpat mums visiem ir jāaizdomājas par to, ka šodien varbūt kāds kļūdījās ar noskaņošanos, bet mūsu uzdevums, lai tas nenotiktu turpmāk. Var zaudēt spēli, bet atdot visu un cīnīties, bet var arī atdot spēli necīnoties, kas ir sliktākais. Uzvara un emocijas ir, kas cerams dos grūdienu turpmāk!Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris