Andris Riherts: "Šajā spēlē vairāk pārsteidza atbildības un iniciatīvas trūkums."

Ievietots 19.05.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Trešdien, 19. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta desmito spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Pirmā puslaika sākumā mettiešiem bija pāris iespējas atklāt spēles rezultātu, bet kopumā turpmākais puslaiks tika aizvadīts bez momentiem un noslēdzās ar likumsakarīgu 0:0.

Otrajā puslaikā teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, kuri izskaņā savu pirmo izteikti bīstamo vārtu gūšanas momentu izmantoja – Iļjins trāpīja pa stabu, bet atlēkušo bumbu vārtos raidīja Ķiršs (0:1).

Spēles izskaņā piedzīvojam zaudējumu.

Laikam šoreiz jāatvainojas atbalstītājiem. Skaidrs, ka nepatīkams zaudējums - 0:1, bet teikšu godīgi, BFC Daugavpils izcīnīja pelnītu uzvaru. Viņi ne tikai kontrolēja spēles situāciju, bet arī spēlēja uz uzvaru. Bumbas kontrolē bija diametrāli pretēja situācija nekā parasti spēlēs pret BFC Daugavpils, un mums viņu stilā neizdevās viņus apspēlēt. Pretinieki izdarīja visu, kā vajag, un beigās guva arī pelnītus vārtus par pacietību, ko pārādīja spēles laikā. Mums tādas pietrūka. Neteikšu, ka apzināti atdevām iniciatīvu, negribējām, lai pretinieki tik daudz kontrolē bumbu. Bet šodien sanāca situācija, ka pretinieks vairāk kontrolēja bumbu, un mēs tur neko vairāk nevarējām padarīt. Šajā spēlē vairāk pārsteidza atbildības un iniciatīvas trūkums.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties (mūsu galvenā trenera komentāru skaties no 6:09):