Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem par labo attieksmi!"

Ievietots 18.04.24.

Sezonas septīto spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
2 - 0

Trešdien, 17. aprīlī, septīto TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda, izbraukumā spēkojoties pret FC RFS.

Pirmajā puslaikā komandas izteikti bīstamus momentus neizveidoja, pārtraukumā dodoties pie bezvārtu neizšķirta.

Otrajā puslaikā divus bezatbildes vārtus guva FK RFS, izcīnot uzvaru ar 2:0.

Viesos zaudējums čempionvienībai.

Pirmais puslaiks, man šķiet, ka pagāja vienā mirklī, ļoti ātri. Gan futbolisti kustējās laukumā, gan bija emocijas, gan cieši spēlējām. Arī pārslēgšanās, manuprāt, bija diezgan kvalitatīva. Otrajā puslaikā varbūt pilnais ātrums nesanāca, un spēlētāji nedabūja atpakaļ to enerģiju. Nosēdāmies pārāk dziļi, un tad jau kā hokejā - FK RFS iespieda iekšā un neļāva iziet ārā no savas zonas. Protams, ielidoja arī devītnieks otrajos vārtos. Tas varbūt izsita mūs ārā no spēles, domāju, ja paliktu 0:1, tad ar maiņām varētu arī pārvilkt pretinieku uz viņu laukuma pusi. Kaut kādi arī pusmomenti veidojās, bet kopumā tā līdz galam īsti nenoslēdzām. Paldies līdzjutējiem par atbalstu, paldies arī spēlētājiem par labo attieksmi. Tomēr viņiem individuāli jāsaprot, ka vēl jākrāj minūtes. Vēl vairāk treniņos ir jāizliekas, lai šajā līmenī varētu konkurēt.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris