Andris Riherts: "Patīkami uzvarēt sausā!"

Ievietots 16.03.24.

Sezonas otro spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
FK Liepāja

Sestdien, 16. martā, otro TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā FK Metta piederēja teritoriāls pārsvars, turklāt tika iegūta arī vadība – precīzs bija Bruno Melnis (1:0)!

Otrā puslaika sākumā vairākas iespējas bija liepājniekiem, bet izskaņā pārsvaru dubultoja Correa (2:0)!

Uzvara mājās!

Paldies atbalstītājiem! Patīkami uzvarēt sausā. Pirmajā puslaikā sanāca, ka bijām ļoti daudz ar bumbu, bet otrajā - mazāk. Bet katrā no puslaikiem spējām gūt vārtus, kas arī deva uzvaru. Skaidrs, ka bija brīži, kad bija ļoti grūti, bet tikām ārā. Tas ir spēlētāju nopelns, ka spēj savākties un iznākt ārā no grūtām situācijām. Kaut kur arī pretinieks varēja būt veiksmīgāks, Alvis izvilka arī vismaz divas reizes. Protams, ka pēc tādiem seiviem arī kājas nes uz priekšu, iedod papildus motivāciju izturēt, izciest un beigās visi ir priecīgi! Paldies visiem!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris