Andris Riherts: "Uzņemties ir labi, tikai vajag tad izdarīt līdz galam."

Ievietots 14.08.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
1 - 0

Svētdien, 13. augustā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā viesojoties pie Riga FC.

Pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, kur vienīgos vārtus izskaņā guva Riga FC.

Otrā puslaika sākumā vairāk uzbruka mājinieki, tomēr otrajā pusē spēle izlīdzinājās, FK Metta ieguva vairākumu, tika pie momentiem, taču tos neizmantoja.

0:1 zaudējums pret līderiem.

Paldies līdzjutējiem par atbalstu, skaļums bija liels, dzirdēt varēja, un mirkļos tas pat bija viens no būtiskākajiem aspektiem, ka nedzirdi neko citu, kā vien līdzjutējus. Treneri un spēlētāji jau bija zem adrenalīna, un tas palīdz. Meistarības spēle, kurā Riga FC tās bija vairāk nekā mums. Realizēja savu momentu, viņiem bija vairāk momentu, bet mums bija super moments, kur trīs reizes izvilkām uz vārtu līnijas, tad Kurtsev izdarīja trīs izklupienus, tikai Puzirevskim bija jābūt džentelmenim un jāiedod uzslavas, gūstot vārtus. Varēja sist, varēja atdot, bet laikam adrenalīns, meistarība, viss kopā nesavienojās. Apsveicu Riga FC ar uzvaru, novēlu veiksmi Eirokausu spēlē - būs labs mačs, kurā novēlu uzvaru! Šodien 0:1, nevienu centimetru nepagājām uz priekšu. Rezultāta ziņā labāk? Tukums lieliski parāda, ka labāk vienreiz 0:6, nekā piecas reizes 0:1. Cik spēles dabuj iekšā, bet tad izrauj 2:2 pret FK Auda. Mēs Audai neesam atņēmuši punktus Virslīgā. Tāpēc šobrīd nepagājām nevienu centimetru uz priekšu. Mēs zinām, ka Riga FC pret mums negatavojas, nomainījām izvietojumu, pamainījām cilvēkums, nospēlējām ar 2 uzbrucējiem, lai būtu vairāk iespējas. Mēs gatavojāmies, bija pilns nedēļas cikls, varējām spēlei sagatavoties. Kaut kas izdevās, kaut kas neizdevās. Spēlētāji uzņēmās sist? Uzņemties ir labi, tikai vajag tad izdarīt līdz galam. Tad vismaz iesim uz priekšu, šāds 1 punkts galā nozīmēs, ka ir iets uz priekšu. 0:1 šodien, 1:2 pret Valmiera FC. Teikšu godīgi, nesaprotu, kāpēc iepriekšējā spēlē zaudējām. Divas muļķīgas kļūdas divās minūtēs, un tad viss pārējais. Vēl virkne spēles tādas ir. Varbūt par daudz uzņemamiem, gribam pretspēli, kombinēt, apmācīt spēlētājus. Varbūt jāspēlē kā Latvijas U-21 izlasei pret Sanmarino - tālāk no vārtiem, vārti atnāks. Aukstasinība pietrūkst. Arī pašam un treneru kolektīvā ir vēlme sacensties visos aspektos - izspēlējot no vārtiem laukuma 1/3, centra zonā, pēdējā trešdaļā gribam, lai spēlētāji ir radoši, lai ir pievienotā vērtība arī nākamajā līmenī. Badīties vajag visu laiku, bet jāsaprot viens - ja neizcelies šajā līmenī, tad nākamajā līmenī būs grūti, jo nebūsi tam pieradis.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris