Andris Riherts: "2:4 - rezultāts mums negatīvs."

Ievietots 30.09.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
4 - 2

Piektdien, 29. septembrī, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, stadionā “Esplanāde” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā ātru vadību ieguva zaļi-baltie; mājinieki ar 11 metru soda sitiena palīdzību panāca izlīdzinājumu, bet drīz pēc tam Puzirevskis atjaunoja vienu vārtu pārsvaru (2:1).

Otrā puslaika sākumā noraidījumu saņēma Oskars Vientiess, bet spēles galotnē trīs vārtus guva BFC Daugavpils, izraujot uzvaru.

Zaudējumos viesos ar 2:4.

2:4 - rezultāts mums negatīvs. Līdz sarkanajai kartītei spēle ritēja tā, ka pretinieks neradīja mums problēmas - nebija ne agresīva spēle, ne konflikti. Pie pirmās iespējas, kur pretinieks nospēlēja agresīvi, pat drīzāk nesportiski, visdrīzāk salūzām. Bijām -6 cilvēki šajā spēlē, nākamajā spēlē būs vēl tikpat. Kāpēc es nebiju spēlē, man īsti nav saprotams. Bet, ja tagad kā tiesneši interpretēšu, iespējams un visdrīzāk tā ir atbilde manai intervijai pēc iepriekšējās spēles. Atbilde no prezidenta kunga vai valdes par maniem izteikumiem, kas notiek Latvijas futbolā, pēc kura atnāca ziņa, ka esmu diskvalificēts uz vēl vienu spēli.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris