Andris Riherts: "Paldies visiem, kuri atnāca šādos laikapstākļos un atbalstīja savu komandu!"

Ievietots 04.04.24.

Sezonas ceturto spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
BFC Daugavpils

Trešdien, 3. aprīlī, ceturto TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, komandām pārtraukumā dodoties ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrajā puslaikā vienīgos vārtus pretuzbrukumā guva BFC Daugavpils, bet zaļi-baltie atbildi palika parādā (0:1).

Minimāls zaudējums mājās.

Pavasara futbols, laikam jau drīzāk ziemas futbols sanāca šodien. Mēs tā kā princeses brīžiem uzvedamies, jebkuri laikapstākļi vai apgrūtinājumi spēles laikā mums neļauj pārslēgties. Rūdījums, raksturs, vēlme izsisties pagaidām nav augstākajā līmenī. It kā ar bumbu spēlējām, bet ir 0:1. Bērniem šodien bija treniņi paredzēti, kuri tika atcelti, jo ir tikai viens laukums, būtu varbūt lietderīgāk, ja bērni būtu trenējušies. Vismaz šodien. Praktiski viens sitiens rāmī, pirmajā puslaikā laikam pat neviens. Tas nenozīmē, ka slikti spēlējām, bet vienkārši neapgrūtinājām dzīvi pretiniekiem. Paldies visiem, kuri atnāca šādos laikapstākļos un atbalstīja savu komandu. Laikam katra cilvēka novērtēšana, kuri atnāk arī šādos apstākļos, mums manāmi pietrūkst. BFC Daugavpils parādīja, kā no grūtām situācijām tikt ārā un uzvarēt. Cilvēkam pārsita galvu, nomainīja un iznāca jauns puisītis, bet beigās tik un tā uzvarēja. Raksturs un viss pārējais jāmēģina uzkačāt. Var skaisti piespēlēt, iecentrēt, atdot, bet ir grūtības pārvarēt problēmas, kas jārisina ikdienā. Šobrīd zaudējām līderiem, pirms tam spēlējām pret komandām, kuras nebija uzvarējušas. Šodien motivēts, spēcīgs pretinieks, kurš bija uzvarējis, un pelnīti bija uzvarējis. Šodien arī pelnīti uzvarēja, jo nospieda mūs grūtākajā brīdī.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris