Andris Riherts: "Aizgājām un iesitām vārtus, kurus varējām iesist arī vieglākā situācijā."

Ievietots 23.09.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
FK Tukums 2000/Telms

Sestdien, 23. septembrī, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, LNK Sporta parks uzņemot FK Tukums 2000/Telms.

Pirmajā puslaikā daudz momentu bija FK Metta, bet izskaņā pretinieki trāpīja pa pārliktni, kamēr Fjodorovs saņēma noraidījumu.

Otrā puslaika sākumā noraidīts no laukuma tika Šibass; 88. minūtē iesita Samoilovs, bet FK Metta atbildēja ar Vientiesa precīzu sitienu spēles pēdējās sekundēs.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Punkts šajā spēlē ir iegūts, bet, skatoties uz pirmo puslaiku, liekas, ka, kā vispār ir iespējams, ka 90. minūtē pastāvēja iespēja, ka varējām šodien palikt bez punktiem. Pirmajā puslaikā, manuprāt, absolūts pārsvars, jā, pretinieks trāpīja pēc standartsituācijas pa stabu, bet īsti variantu citu nebija. Melnis, Correa, Šibass - tiem trīs bija super momenti, tikpat labi arī Fjodorovs varēja trāpīt, un tā tālāk. Tie gan bija 3 momenti, no kuriem viens noteikti bija jāiesit. Otrajā puslaikā bijām -2 spēlētāji - Keršys un Vasiļevskim pie 0:0 bija super momenti. Rakstura pārbaudījums, ielaidām, bet arī aizgājām iesitām vārtus, kurus varējām iesist arī vieglākā situācijā. Cik svarīgs būs šis punkts, to paskatīsimies pēc pēdējās kārtas. Manuprāt, psiholoģiskā ziņā tas varētu iedot grūdienu, ka ir vērts cīnīties līdz galam un ka koncentrēšanās un atbildība sākas jau no pirmajām minūtēm - momenti ir jārealizē krietni ātrāk.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris