Andris Riherts: "Stresu tikai paaugstinām ar muļķīgām kļūdām."

Ievietots 27.08.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 27. augustā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, LNK Sporta parkā viesojoties pie FK RFS.

Pirmā puslaika sākumā FK Metta ielaida divus ātrus vārtus un puslaiku noslēdza iedzinējos ar 0:2.

Otrā puslaika sākumā FK RFS guva vēl vienus vārtus, bet līdz spēles beigām sita precīzi vēl divas reizes (0:5).

Teicu, ka labāk ir vienreiz 0:6, bet tagad ir 0:6 un 0:5. Tā nav laba tendence. Laikam principiālāks pretinieks mūsu atbalstītājiem nav, kā FK RFS. Tur var atvainoties, cik grib, mūsu atbalstītājiem, bet diemžēl mēs neko nevarējām likt pretī. Bet es neteiktu, ka bija diži lielā sitienu starpība - pretinieks sita iekšā, mēs sitām garām. Arī Bruno bija tādi momenti, kad pat spēlēs, kad kaut kas nesanāk, tad vajadzīgs ir stresa noņēmējs - vislabākais stresa noņēmējs ir gūtie vārti. Diemžēl mēs stresu tikai paaugstinām ar muļķīgām kļūdām, dažreiz neatbildīgu rīcību. Ģērbtuvēs runājām, ka jāpaliek uz nulles, bet jau pirmajā minūtē aizmirsām visu vienošanos. Tas mani satrauc. No otras puses, bija gara nedēļa, treniņprocess bija pietiekami intensīvs, cerams tas nesīs rezultātu nākamajās spēlēs. Šodien bija arī divas piespiedu maiņas, kas pie mūsu rotācijas ieviesa korekcijas. FK RFS tā bija pelnīta uzvara - pretinieks parādīja, kā ātri pāriet no aizsardzības uzbrukumā, kā tikt galā ar pretiniekiem, nespēlējoties ar viņiem.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris