Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Ievietots 30.04.18.

Piedāvājam aizvadītās nedēļas Latvijas Jaunatnes čempionāta apskatu ar FS Metta komandu dalību dažādās vecuma grupās.

Piedāvājam FS Metta futbolistu sekmes Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadītajā nedēļā.

Attīstības grupa:

Attīstības grupā divas spēles aizvadījuši SS Metta U-13 grupas futbolisti, visu spēli pārliecinoši kontrolējot bumbu piekāpjoties Dinamo Rīga-3 ar 0:2, kā arī ar 6:1 izcīnot uzvaru pret SK Līderis. Četrus vārtus guva Kristers Rams, bet pa vieniem Toms Gāga un Gustavs Godiņš.

Elites grupa:

Elites grupā aizvadītajā nedēļā mettiešus pārstāvēja FS Metta U-13 un U-15 vecuma grupas futbolisti.

U-13: Latvijas Jaunatnes čempionāta U-13 vecuma grupas A apakšgrupā FS Metta 2005 ar 4:0 pārspēja FK Tukums 2000/TSS, vārtus gūstot Ralfam Pakulim un Markusam Ardonam, bet divas reizes izcēlās Edgars Sajenko.

U-15: Sestdien, 28.aprīlī FS Metta komanda RTU stadionā komanda tikās ar Riga FC vienaudžiem. Šajā spēlē mettieši pirmajā puslaikā nonāca iedzinējos ar 0:2, līdz puslaika beigām panāca 1:2, otrajā puslaikā pamatīgi spieda pretinieku, tomēr iespējas nerealizēja, piedzīvojot minimālu zaudējumu. Vienīgie vārti Niklāva Treimaņa kontā.