FS Metta U-13 komanda izcīna bronzu "Ateitis Cup"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.10.18.

FS Metta U-12 un U-13 komandas aizvadījušas “Ateitis Cup” turnīru Lietuvā.

FS Metta komandas rudenī tradicionāli dodas uz Lietuvu, lai piedalītos “Ateitis Cup” turnīrā. Oktobra izskaņā nedēļas nogalēs savus spēkus starptautiskā turnīrā pārbaudīja U-12 un U-13 vecuma grupas futbolisti.

FS Metta U-12 komanda apakšgrupā cīnījas 0:0 ar somu GrIFK, bet ar 0:2 atzina krievu FC Rostov pārākumu. Otrā posma apakšgrupā mettieši ar 3:0 pārspēja baltkrievu Dinamo-3 un izspēlēja bezvārtu neizšķirtu ar Ukrainas FK Mal, bet izslēgšanas spēlēs ar 1:0 pārspēja BFC Daugavpils un cīnījās 2:2 ar ukraiņu DYUSSH Kyiv, atzīstot pretinieku pārākumu pēcspēles soda sitienos.

Tikmēr FS Metta U-13 komanda apakšgrupā cīnījās 1:1 pret leišu Žalgirietis, un izcīn’īja uzvaru 1:0 pret igauņu Alliance, izcīnot pirmo vietu grupā. Tas ļāva mettiešiem iekļūt 1/4 finālā, kur spēles pamatlaiks ar Baltkrievijas klubu Minsk beidzās neizšķirti 0:0, bet tika izcīnīta uzvara pēcspēles soda sitienu sērijā.
Pusfinālā zaļi-baltajiem pretī stājās zviedru Hammarby IF, tomēr šajā spēlē nācās piedzīvot sakāvi ar 1:5. Spēlē par 3. vietu bija vērojams Latvijas klubu duelis, kur FS Metta pārliecinoši ar 3:0 pārspēja BFC Daugavpils.

Tas ļāva Andreja Gluščuka un Mārtiņa Klincāra vadītajai FS Metta U-13 komandai izcīnīt trešo vietu un bronzas medaļas starptautiskajā Elites turnīrā “Ateitis Cup”. Turnīra simboliskajā izlasē atrodams arī FS Metta pussargs Kristaps Grabovskis.

Vairāk statistikas par U-12 startu meklēt ŠEIT
Vairāk statistikas par U-13 startu meklēt ŠEIT