FS Metta aicina pieteikties futbola nodarbībām

Miks Vilkaplāters
Ievietots 23.06.24.

Futbola skola Metta aicina bērnus un jauniešus pieteikties futbola nodarbībām.

Par pieteikšanos:

FS Metta turpina uzņemšanas sezonu, aicinot zēnus un meitenes uz futbola nodarbībām jau no 4 gadu vecuma. FS Metta tiek komplektētas futbolistu grupas gan zēniem, gan meitenēm divās vietās: Rīgā un Ķekavā.

Nodarbībām aicinām pieteikties:

  • Zēnus no 4 – 14 gadu vecumam;
  • Meitenes no 4 – 16 gadu vecumam.

Piesakoties nodarbībām jānorāda: vārds, uzvārds, bērna dzimšanas gads un vieta, kur vēlas trenēties.

Pieteikties nodarbībām iespējams:

  • Zvanot uz tālruņiem +371 26 430 033 vai +371 29 502 211
  • Sūtot pieteikumu uz info@fsmetta.lv vai mūsu mājaslapā ŠEIT, lapas apakšā spiežot PIETEIKTIES ELEKTRONISKI.

Jāatzīmē, ka pirmie trīs treniņi ir bezmaksas iepazīšanās treniņi, kuru laikā bērns un viņa vecāki var iepazīties ar vidi, prasībām un pieņemt lēmumu par pievienošanos futbola skolai.

Par FS Metta:

Futbola skola Metta ir Latvijas Futbola federācijas akreditēta futbola akadēmija ar visaugstāko novērtējumu, kā arī septiņus gadus LFF atzinusi METTU par radošāko bērnu un jauniešu futbola klubu Latvijā, bet Rīgas Dome par labāko sporta organizāciju.

METTAs darbība ir balstīta uz trim galvenajām vērtībām – ĢimeneFutbolsIzglītība. Ārpus futbolista gaitām FS Metta treneri un personāls ciešā sadarbībā ar ģimeni seko līdzi arī bērna attīstībai ārpus futbola laukuma, kā arī sekmēm vispārizglītojošā skolā.

FS Metta par savu izvēlas tie, kas vēlas īpaši profesionālu futbola apmācību un vidi, kā arī visaugstākā līmeņa personības izaugsmi. Futbola skolas Metta audzēkņi kuplā skaitā pārstāv Rīgas reģionālās un Latvijas nacionālās izlases, piedalās starptautiskos Elites turnīros un sacensībās.

Pievienojies FS Metta lielajai futbola ģimenei un dodies pretī saviem sapņiem!