Futbola skola

Futbola skola Metta aicina zēnus un meitenes uz futbola nodarbībām jau no 4 gadu vecuma. METTA ir Latvijas Futbola federācijas akreditēta futbola akadēmija ar visaugstāko novērtējumu! Futbola Skolu Metta par savu izvēlas tie, kas vēlas visaugstākā līmeņa personības attīstību un īpaši profesionālu futbola apmācību. FS Metta audzēkņi gūst bagātu pieredzi starptautiskā līmenī, kļūst par izlašu dalībniekiem un čempioniem! Sasniedzot attiecīgo prasmju līmeni spēlētāji iekļūst Elites futbolistu apmācības programmā un īpašajā futbola klasē Rīgas hanzas vidusskolā.

Nodarbības notiek mūsdienu futbola prasībām atbilstošā, modernā infrastruktūrā – Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā, Elektrum olimpiskajā centrā, kā arī Ķekavas novada sporta Kompleksā.

Mettas darbība balstīta uz trim vērtībām – ģimene -futbols – izglītība. Bez futbola skolas treneri un personāls ciešā sadarbībā ar ģimeni seko līdzi arī bērna attīstībai ārpus futbola un sekmēm skolā. Treniņus vada un par drošu bērnu attīstību rūpējas augsti kvalificēti treneri un koordinatori.

Treniņu metodika radīta konsultējoties ar vadošajām Itālijas, Zviedrijas un Anglijas futbola akadēmijām.
Latvijas futbola federācija sešus gadus atzinusi Mettu par radošāko bērnu un jauniešu futbola klubu Latvijā, bet Rīgas Dome par labāko sporta organizāciju.

Sporta skola METTA katru gadu izvērtē savu darbību, ar kuru var iepazīties pašnovērtējuma ziņojumā ŠEIT

Pašnovērtējuma ziņojums 2017.gada augusts ŠEIT

Ja vēlies pievienoties FS Metta lielajai futbola ģimenei, tad sazinies un varēsi doties pretī saviem sasniegumiem!

Treniņu vietas

Rīga

Elektrum Olimpiskais centrs
Grostonas iela 6b
info@fsmetta.lv
+371 26430033

Rīga

Rīgas Hanzas vidusskola
Grostonas iela 5
info@fsmetta.lv
+371 26430033

Ķekava

Ķekavas sporta klubs
info@fsmetta.lv
+371 26430033

Piesakies Nodarbībām!

+371 26 430 033, +371 26 544 377 vai info@fsmetta.lv

PIESAKIES ELEKTRONISKI