FS Metta U-11 futbolisti no LFF Kausa izcīņas pārved sudraba medaļas!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.08.18.

Augusta izskaņā LFF Kausa izcīņu futbolā aizvadījušas labākās U-11 vecuma grupas komandas.

No 24. līdz 26. augustam Liepājas stadionā “Daugava” norisinājās LFF kausa izcīņa futbolā 8:8, kurā sacentās 12 Latvijas vadošās U-11 vecuma grupas komandas.

FS Metta komanda grupu turnīru iesāka ar pārliecinošu panākumu pret Balvu Sporta skolu ar 7:0, kam sekoja arī uzvaras pret Rēzeknes FA un Real Pro ar attiecīgi 5:1 un 4:0.

Grupu turnīra noslēdzošajās cīņās mettieši papildināja uzvaru sēriju ar vēl divām – FK Liepāja/LFS un SK Kengaroos/Riga FC ar 3:0! Tas kopvērtējumā deva 1. vietu savā apakšgrupā, ļaujot turpināt turnīru, spēlējot par 1.-4. vietu.

Uz turnīra otro posmu zaļi-baltie līdzi ņēma uzvaru ar 5:0 pret FK Liepāja/LFS, savukārt turpinājumā pirms izšķirošās cīņas ar FK Tukums 2000/TSS ar 5:1 tika pārspēts Vidzemes FC/Smiltene. Izšķirošajā spēlē par pirmo vietu FS Metta futbolisti piekāpās tukumniekiem ar 0:2.

Tā rezultātā LFF kausa izcīņā Ivara Gaiļa vadītā FS Metta komanda izcīnīja 2.vietu un sudraba medaļas! Turnīra simboliskajā izlasē par labāko vārtsargu atzīts mettietis Krists Pļaviņš!

Vairāk par turnīru lasīt ŠEIT
Foto pieejams ŠEIT