FS Metta U-10 un U-11 komandas aizvadījušas "BP Volkswagen Cup" turnīru

Miks Vilkaplāters
Ievietots 14.08.23.

Zviedrijā trīs dienu turnīru aizvadījušas FS Metta U-10 un U-11 vecuma komandas.

Laika posmā no 11. līdz 13. augustam Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā norisinājās Elites jauniešu turnīrs “BP Volkswagen Cup”.

FS Metta komandas šajā turnīrā piedalās jau kopš 2012. gada (ierobežojumu dēļ izlaista dalība turnīrā 2020. un 2021. gada sezonās), un arī šogad starptautiskajās sacensībās piedalījās mūsu akadēmijas U-10 un U-11 vecuma komandas.

U-10:

FS Metta 2013. gadā dzimušo futbolistu komanda turnīru iesāka ar 4:2 uzvaru pret Team Next Norway. Vārtus šajās spēlēs guva Valts Jacino, Anatolii Luchuk, Emīls Krikauskis un Martins Lācis.

Turnīra otrajā dienā zaļi-baltie izcīnīja uzvaras ar 2:1 un 4:2 pret Saku Sporting un Kapylan Pallo United, kam gan sekoja 0:15 zaudējums pret Brommapojkarna IF A.

Šajās spēlēs trīs vārtus guva Emīls Krikauskis, bet pa vieniem pievienoja Adrians Brenčs, Anatolii Luchuk un Krišjānis Lāzars.

Noslēdzošajā dienā FS Metta futbolisti cīnījās neizšķirti 1:1 pret PPJ Helsinki, bet turnīru noslēdza ar 3:4 zaudējumu pret BP DFF Akademi.

Trešajā dienā vārtus guva Krišjānis Muižnieks, Gatis Koscinkevičs, Valts Jacino un Krišjānis Lāzars.

Noslēgumā Ivara Gaiļa trenētajai komandai 4. vieta turnīrā!

Paldies puišiem par parādīto raksturu, ko parādīja no pirmās līdz pēdējai turnīra dienai! Kā allaž turnīrs tika organizēts augstākajā līmenī, aizvadījām augsta līmeņa spēles pret Elites pretiniekiem, un slodze bija pietiekami liela. Pēc turnīra redzam, cik smagi un daudz vēl ir jāstrādā treniņos, lai līdzvērtīgi varētu konkurēt ar Skandināvijas Elites komandām. Turpinām pacietīgi strādāt!Ivars GailisFS Metta U-10 galvenais treneris

U-11:

FS Metta 2012. gadā dzimušo futbolistu komanda pirmajā dienā ar 11:2 pieveica IFK Lindigo FK komandu. Šajā spēlē četrus vārtus guva Ralfs Gulbis un Ernests Garosa, bet pa vieniem vārtiem Kristeram Pieķim, Robertam Šūbam un Emīlam Takanbekovam.

Otrajā dienā zaļi-baltie izcīnīja vēl divas uzvaras apakšgrupā: 6:2 uzvara pret Brommapojkarna DFF Lag-2, kā arī 8:1 panākums pret BK Olympic Malmo. 

Šajās spēlēs piecus vārtus guva Roberts Šūba, trīs – Kristers Pieķis, divus vārtus guva Ernests Garosa un Dominiks Neimeti, bet vieni vārti Ernestam Bērzkalnam un Ralfam Gulbim.

Trešās dienas ievadā Vladimira Cīmaņa vadītā komanda 1/4 finālā ar 3:0 pārspēja PPJ Helsinki, bet pusfinālā ar 7:3 pieveica Djurgardens IF vienību.

Pirmajā spēlē divus vārtus guva Ralfs Gulbis, bet vienus pievienoja Ernests Garosa, tikmēr pusfināla spēlē pa diviem vārtiem Ralfam Gulbim un Ernestam Garosam, tikmēr vienreiz precīzs bija Markuss Boiko, Kristers Pieķis un Dominiks Neimeti.

Finālspēlē zaļi-baltie ar 0:4 piekāpās Brommapojkarna IF komandai, izcīnot sudraba godalgas.

Protams, prieks par sasniegto rezultātu, bet šim priekam ir rūgtuma sajūta. Tas ir tas gadījums, kad zini, kā iznākumam vajadzēja būt citādākam. Gribu paslavēt puišus par viņu sniegumu. Tas attiecas ne tikai uz darbībām spēles laikā, bet arī ārpus tās. Puiši bija saliedēti un disciplinēti, atbalstīja viens otru, kad bija grūti un kopā priecājas. Papildus tām, brīžos, kad bija nepieciešams, bija jūtams vecāku atbalsts, par ko arī gribas pateikties. Paldies arī kolēģiem par atbalstu. Tas viss veidoja stipru komandas mehānismu, kas arī noveda pie sasniegtā rezultāta. Ceru, kā šī rūgtuma sajūta dos mums papildus motivāciju, nākamo mērķu sasniegšanai. Turpinām neatlaidīgi!Vladimirs CīmanisFS Metta U-11 galvenais treneris

Novēlam jaunajiem futbolistiem veiksmīgu turpmāko attīstības posmu!