Uz LFF Futbola akadēmijas Eiropas tūri izsaukti desmit FS Metta futbolisti

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.11.18.

Novembra mēnesī Eiropa tūri Kijevā aizvadīs LFF FA U-14 un U-15 grupas futbolisti.

Tradicionāli novembrī Latvijas Futbola federācijas Futbola akadēmija U-14 un U-15 vecuma izlases dodas Eiropas tūrē, pārbaudot spēkus pret ārzemju akadēmijām. Šoreiz tūres galamērķis ir Ukrainas galvaspilsēta Kijeva, kurā abām vecuma izlasēm sagaidāmas trīs spēles.

Komandas vienkopus tiksies 12.novembrī, bet dienu vēlāk paredzētas spēles pret vietējā Arsenal jauniešiem, savukārt 14. novembrī sekos mači pret vienaudžiem no Kijevas Dinamo, bet vēl pēc dienas tiks samēroti ar Doņeckas Shakhtar jauniešiem.

Uz LFF FA U-14 komandu izsaukti pieci FS Metta futbolisti: Dario Šits, Bruno Melnis, Emīls Aizpurietis, Gustavs Zariņš un Ņikita Parfjonovs.

Tikmēr uz Futbola akadēmijas U-15 komandu arī izsaukti 5 mettieši: Mikus Vasiļevskis, Artjoms Puzirevskis, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs un Lūkass Vapne.
LFF Futbola akadēmijas Eiropas tūre trešo gadu pēc kārtas tiek organizēta sadarība ar Baltijas Futbola skolu. Brauciena laikā ar futbolistiem strādās LFF Futbola akadēmijas galvenais treneris Aleksandrs Jeļisejevs, kā arī reģionālo izlašu treneri, kuru vidū ir arī Jānis Goba.

Novēlam veiksmi mūsu futbolistiem starptautiskā līmeņa spēlēs!